Renault Carminat navigation V30 1 2010-2011

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Ja ne vem, med kartami lahko izberem Slovenijo ali Poljsko se mi zdi. Taka kartica je bila zraven, ko sem vozilo kupil.
 

navi11

Zelenc'
30. okt 2011
3
0
1
Imam scenica 2009 letnik z vgrajeno navigacijo in me zanima kako naložiš karto na sd kartico in kje si lahko downloadaš zastonj karte?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Konkretnih navodil in linkov za prenos warez softwera in kart na tem forumu seveda ne boš dobil. Da pa ti bo zadeva malo bolj jasna, ti lahko samo orišem, kako se zadeve lotit. Torej, četudi imaš karte, ki ustrezajo tvoji verziji navcora, le te ne bodo delovale, saj karte iz pašnikov ne delujejo na orig. softweru. Najprej moraš na SD kartico naložit patchano verzijo Carminat sistema/navcora, šele takrat se lahko pogovarjaš o "zastonj" kartah. Torej najprej nov pachan software, nato poiščeš kompatibilno kartografijo glede na verzijo navcora - glej tabelo na prvi strani. Skratka, zadeva ni tako enostavna.
 

bogdanl

Zelenc'
15. jan 2012
2
0
1
Pozdravljeni
Ali mi lahko kdo pomaga pri kartah za renault scenic 2010 letnik.In sicer je na SD kartico in ima TomTom zemljevide.Zasledil sem da bi moral flashati software, da bi lahko uporabljal karte iz "pašnikov".Zelo bi bil vesel vsake pomoči.
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, zadeva v tem primeru ni tako enostavna. Carminat sistem zahteva precej korakov a dosego cilja, ki si si ga ti zadal..;) Če te zanima ta podvig mi piši na ZS pa te usmerim na pravo mesto. Tukaj seveda ne bomo javno debatirali o warez dobrinah..
 

Marko_K

Pripravnik
22. nov 2011
31
0
6
markokroflic.blogspot.com
Naj si sposodim tole temo za odgovor.
Carminat Navigation Communication - Europe V31.2 je zadnje verzija map. Ali kdo ve, kdaj so bile izdane in kdaj bodo naslednje?

Hvala, če je kdo na tekočem s tem.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V31.2 je izšla v sredini decembra, in napram prešnji verziji ni nič novega, posodobljena je samo baza radarjev, podatki na karti pa so isti. Če se zanimaš za nakup je moje mnenje, da se zaradi tega ne splača! Kdaj izzide naslednja verzija pa nebi vedel..po mojem v kratkem sigurno ne.