Renault Carminat navigation V30 1 2010-2011

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Na znanem slovenskem polju se je pojavila omenjena navigacija oziroma datoteke omenjene navigacije za Renault vozila
grin1.gif


Resno...Bral sem opis za zapisovanje na DVD in CD in nikjer ni omenjena potreba po kakšnem posebnem zapisovalniku, kot se to govori za ostale avto navigacije. Je kdo to testiral ? Bral sem malo komentarjev, ki jih ni veliko in baje dela, nalagalec pa navaja, da zadeve ni preiskusil.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za novejše carminat sisteme (od l 2009 dalje) sploh ne rabiš pekača, saj vse skupaj laufa iz SD. Treba je samo naložit navcore in ga patchat, potem prepozna tudi zeleno travco, iz najlepših pašnikov.
smile-1.gif


Starejši sistemi pa so v CD verziji, vendar je treba vedet za kateri sistem. Za primer omenjenih kart pa je še prej vedet za kateri tip enote potrebuješ (CN1 ali CN2)
Zapeče z najnižjo možno hitrostjo, sistem pa res ni občutljiv na kopije, torej izbira pekača ni bistvena..
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Piše, da je za letnik 2005+. Poznam znanca, ki bi to imel, jaz še tega nisem nalagal, zato sprašujem, če je kdo že testiral. CD prinese nov software, DVD pa zemljevide.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Točno tako! Ko boš delal update sw-ja, to izvedi z prižganim avtomobilom na parkingu. Za kartografijo uporabi Verbatim DVD+R DL in imgburn.(najmanjša hitrost)
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Software naloži na napravo, zemljevide pa bere kar iz DVDja ? Drugač se pa priporoča Nero na najmanjši hitrosti.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Carminat Navigation Communication - Europe V30.3 Izid dne 7.2.2011 1 DVD + CD-ROM


- Laguna - Scenic - Koleos - Vel satis - Espace - Megane



 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Se da dobit, če si na pravi strani. Registracija vzame 2 min. Ni potrebno nič plačevat. Če te zadeve iščeš preko torrentov, pa ne boš preveč uspešen..
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
ja... hmm. zdej mam pa problem... verjetno mi ne boš napisal, na keri strani, ali pač... na ZS... jst sem res vse možno preiskal, pa nič... kot sem povedal, dobil sem vzhodno evropo in fra... RAD BI PA ŠE VSE OSTALE.... hja.... mi lahko zaupaš, kje je ta stran? Hvala za pomoč.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik Hazler pravi:
Obstaja že nova navigacija V31.1 (2011-2012). Je že kdo sprobal. Spet je zraven CD z nadgradnjo.


sprobal in dela
smile-1.gif
...

novosti so, da tudi v SLO opozarja na stacionarne radarje
smile-1.gif
...pa šentviški predor je zdej vrisan vhod iz celovške...lahko da je še kej, pa nisem opazil oziroma se ne vozim tam ....

CD z nadgradnjo n erabiš, če si ga nadgradil pred enim letom....
wink-1.gif
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.459
1.089
113
Celje
Sej odgovor poznam, pa vseeno...

A se da na tale hec (imam novega scenica z navigacijo - sd kartica) naložiti kaj druga kot tom-tom? Ker sem odp rej navajen Garmina in tole je kr neki... Na garminu je večina hišnih številk not, tukaj pa karkoli vpišem ni. No al pa imam jst takšno srečo
smile-1.gif
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Kdo ve kako se doda mape na SD kartico ("brezplačno" seveda). Sedaj imam samo Slovenijo pa bi imel še okolišče države.

Hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
kako imaš samo slovenijo? Saj na TT ne moreš nalagat posamičnih držav. Nalagajo se celotne regije, ki v sklopu zajemajo več držav skupaj - recimo East Europe, West Europe, Central Europe itd...

Sicer pa če imaš že pachan navcore, potem samo pogledaš kompatibilnostno tabelo (katere karte pašejo na določen navcore) in naložiš, ter uporabiš FastActivate, ki opravi vse ostalo...

875chart.png