Reklamni "pano":stenski lcd+nalaganje vsebin...

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Priznam, da je tole malo cuden naslov, ampak ne vem, kako bi to drugace zapisal.
Gre za to zadevo,ki jih vcasih vidis po kakih zdravstvenih domov, v cakalnicah, ko imajo lcd monitorje z reklamno vsebino gor.
Potreboval bi zadevo, lahko tudi podobno, pa ne vem, kdo tole trzi oz ponuja.
Moja zelja je, da bi lahko poljubno, real time, spreminjal sam vsebino takega oglasa in sicer tako, da bi iz sosednje sobe,kjer delam na PCju, le ta mi v ozadju nekak posiljaj oz predvajal reklamno sporocilo na stenski lcd v sosednjem prostoru.
Ce se kdo v tak nacin oglasevanja bolje razume, mi naj predlaga, kam in kako, koga.
thnx
ps: upam, da sem vsaj zadel forum
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Mogoče kar PC, ki je povezan z monitorjem v sosednji sobi?
In potem ti poljubno spreminjaš tisto, kar je prikazano na velikem monitorju.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.389
1.009
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik dotore pravi:
Priznam, da je tole malo cuden naslov, ampak ne vem, kako bi to drugace zapisal.
Gre za to zadevo,ki jih vcasih vidis po kakih zdravstvenih domov, v cakalnicah, ko imajo lcd monitorje z reklamno vsebino gor.
Potreboval bi zadevo, lahko tudi podobno, pa ne vem, kdo tole trzi oz ponuja.
Moja zelja je, da bi lahko poljubno, real time, spreminjal sam vsebino takega oglasa in sicer tako, da bi iz sosednje sobe,kjer delam na PCju, le ta mi v ozadju nekak posiljaj oz predvajal reklamno sporocilo na stenski lcd v sosednjem prostoru.
Ce se kdo v tak nacin oglasevanja bolje razume, mi naj predlaga, kam in kako, koga.
thnx
ps: upam, da sem vsaj zadel forum

Po zdravstvenih domovih in bolnišnicah bi naj tržil http://www.rra-celje.si Zdaj če to že deluje nimam pojma!

Videl sem zadeve, ko so se še testirale v pisarni. Je pa to zadeva preko GSM modula, na TV pa je našraufan PC, ki predvaja vsebine!
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Ce mas racunalnik tako blizu jaz nebi kompliciral. Racunalnik priklopis se na LCD, pa imas kot drugi ekran. Na temu drugem screenu laufa aplikacija na full screen ki prikazuje to kar ti napises v racunalnik...
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Najbolj simpl varjanta je to, da imaš dedicated računalnik, s katerega se ti to predvaja, ampak mora biti blizu ker ne vem koliko nesejo podaljški za monitor.
Je pa varjanta, da se zadeva izvede preko mreže, samo je vem točno s kakim hardwarom. Pri nas na faksu recimo je v avli plazma, na kateri se vrtijo razne stvari, pa enkrat sem se pogovarjal z asistentom, pa lahko preko mreže gor mečeš stvari, da se vrtijo.

lp
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Ja, ravno danes sem zvezal plazmo prek hdmi kabla.Mi je ta varijanta trenutno precej ok.Minus je ta, da bi res rabil dedicated PC. Bom se malo pozanimal , potem pa kar bo bo. Aja, ce bi vzel plazmo, kolk je najmanjsa?Se pa bolj nagibam k navadni LCD TV.
Se se javim, ko kaj novega zvem.
thnx vsem
lp
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Ok, zadeva zdalje zgleda takole: predlog je, da bi namesto LCD plus PC , raje dal kar DVD z zaslonom in predvajal samo vsebino posneto na dvd.
Pozna kdo kak tak dvd ( z zaslonom ), ki bi ga lahko montiral na steno ali vrata?
lp