Realistična (!) dirkačina za PS3

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
mm46 : zdejle šele vidim v tvojem podpisu, da tudi obstaja RBR slo.site
smile-1.gif
) Že brskam...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik apico pravi:
Ja, PS4 ne bomo še tako kmalu videli. Bodite brez skrbi.

Nevem če je bil gejmspot al en od teh gajer pejđov, pa sicer neupam dat jajc v ogenj ampak bral sem juni /julij 2011.
Ampak si pa vsak po svoje mokre sanje uresničuje, tako da mislim da bodo tudi pozno poletje 2012 zamudili, tako da
konc 2013 je blj vrjetno, moje mnenje...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.927
395
83
Ja za F1 se že neki cajt govori. Grafično bo ql. Fizika bo pa pumojm bl šepala.bo pa kdaj pa kdaj za oči na past. Mislm d bom pa kr pr rFactor-ju in RFTF1 modu ostal kar se F1 tiče.

GT5 kumi čakam. sm že pr kolegu rezerviru vikend na ps3+homemade simulator z g25. sam upam d nebojo spet prestavl. K ta GT5 je k white rabbit. skos blis sam nikol u rok.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
in katero realistično simulacijo si igral pred 15 leti na volan?

Leta 94, če se ne motim...Indy car racing, za tiste čase....še danes marsikatera igra nima takšne fizike, kasneje Indy car racing 2 del, ki je bil poezija z odlično grafiko in to v DOSu, kasneje pa seveda legenda Grand Prix 2, pa leta 97, če se ne motim GrandPrix Legends (!)....To so bli špili !!!!

Aja še to, moj prvi volan je bil Volan, ki se je tržil preko Jokerja...bil je kar drag, samo še vedno se je obnašal boljše, kot 3/4 današnjiih Forcefeedback skrupucal.

Pod to se v celoti podpisem. Indycar in GP 1, 2, 3 sem preigral tolikokrat, da ...je mejilo ze skoraj na psiholosko bolezen :D :D :D

Sicer se mi pa zdi, da je GP2 imela lepso igralnost, GP3 pa ponujala vecjo realnost odzivnosti. Ne vem no, to so le moja mnenja
smile-1.gif