Raper Zlatko postal 'kulturnik'

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kakšne barabe neki...zaprte osebe, človek, zaprte osebe.
evil.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Jaz sem enkrat kupoval v urarni, kjer je delal, neko budilko in je imel tip resno pomanjkanje bontona, ne zna vikati strank. Začel sem ga tikati tudi sam pa govoriti poudarjene £, pa ni dojel. Torej ni samo nevljuden, ampak tudi neke posebne bistrine ni bilo zaznati.
bonk.gif


No, za slovenskega kulturnika bo v redu, vseeno je na dosti višjem nivoju kot tisti primitivec, ki je tedaj 'napadel' ministra za kulturo
Tokrat se moram strinjat s tabo: pridem 1x z resnim namenom kupit eno uro, si malo ogledujem modele, se Zlatko najprej meni nekaj z nekimi svojimi kolegi, ki so ravno šli mimo. Se kolegi poslovijo, Zlatko pa na comp in na FB. Potem, ko je še to prečekiral, pa končno pride do mene in mi reče "Ej šefe, kaj si ogleduješ, ti kej pomagam?"

Sej je okej, model je pač mal poseben pa kao fura svoj lajfstajl, ampak tak model pač potem ne sodi v trgovino. Naj se preživlja potem s svojo pevsko kariero, ga ne poslušam in me ne moti. Jaz v osnovi vse stranke vikam in se obnašam temu primerno, najsi gre za najstnike ali upokojence.

Mene je takrat s svojim odnosom do dela in mene kot stranko konkretno odbil in to v taki meri, da potem nisem kupil ure tam.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Jaz sem enkrat kupoval v urarni, kjer je delal, neko budilko in je imel tip resno pomanjkanje bontona, ne zna vikati strank. Začel sem ga tikati tudi sam pa govoriti poudarjene £, pa ni dojel. Torej ni samo nevljuden, ampak tudi neke posebne bistrine ni bilo zaznati.
bonk.gif


No, za slovenskega kulturnika bo v redu, vseeno je na dosti višjem nivoju kot tisti primitivec, ki je tedaj 'napadel' ministra za kulturo
Tokrat se moram strinjat s tabo: pridem 1x z resnim namenom kupit eno uro, si malo ogledujem modele, se Zlatko najprej meni nekaj z nekimi svojimi kolegi, ki so ravno šli mimo. Se kolegi poslovijo, Zlatko pa na comp in na FB. Potem, ko je še to prečekiral, pa končno pride do mene in mi reče "Ej šefe, kaj si ogleduješ, ti kej pomagam?"

Sej je okej, model je pač mal poseben pa kao fura svoj lajfstajl, ampak tak model pač potem ne sodi v trgovino. Naj se preživlja potem s svojo pevsko kariero, ga ne poslušam in me ne moti. Jaz v osnovi vse stranke vikam in se obnašam temu primerno, najsi gre za najstnike ali upokojence.

Mene je takrat s svojim odnosom do dela in mene kot stranko konkretno odbil in to v taki meri, da potem nisem kupil ure tam.


x1
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
saj pa to je kar klasično obnašanje prodajalcev/natakarjev v osrednji slovenski regiji
smile-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Kulturnik sedaj rapa tudi po bošnjaško (z dodatkom albanskega jezika? Qka po ban
evil.gif


<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9tqqarOi2dU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

jeziku se sicer rece "bosansko"... vem da ne locis oziroma nimas blage veze o cem govoris a vseeno..
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
a tebe res nikoli ne morejo benati? si zasciten kot intelektualna lastnina ali kaj?
 

ivano

Pripravnik
17. jan 2015
125
9
18
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Tega Zlatkota dost videvam a ne morem ocenit kak je, ker se ne menim z njim. Pač, vizualno, ena pojava.

Kar pa se vikalnice tiče, se je res poslabšalo. Madina skor nima pojma kaj je to. Sej ni čudno, če v šolah so kr na ti. Če ni vikalnice pri tuji osebi, se lahko neznana oseba takoj približa tvojemu intimnemu prostoru in tudi domačnost je lahko kaj hitro prekomerna.
Tle ne gre za centimetre, metre, podalške,.... ampak pristop, kultura, ....
Primer moj: sem v skoraj praznem bifeju, drugo pivo, ko do mene pristopi starejši in dokaj urejen možakar ter zaæne "puba ti sigurn veš ki je TA Pa TA". Potem jaz njemu lepo a tako: Pejt nazaj na križiče, pol zavij levo v naslednem križišču pa zavij desno in prideš do bajte" Dec tih, potem pa: "vikat ti pa ne gre"? Odgovorim mu: Če ti mene poznaš, da me lahko tikaš, pol tut jaz tebe lahko. Ni nič odgovoril, sam čukast me je gledal.
Od mene je bil starejši kakih 15 let od oka. pa to tudi ni važno, mene so učili vikat nezanane, tujce in po tanovem barabe. Če osebe ne poznam, pa naj bo moje starosti ali mlajše, pač z vikanjem začnem pogovor. Nevem zakaj ne, ker je tako prov.


Za Zlatkota je to problem zaradi njegove vasi, kjer je rastu. Poleg tega je ta ulica v LJ kar je sploh kombinacija za lep uvideven pristop trgovca
smile-1.gif

Eh to ni nič, mene je tržni inšpektor tikal, in to medtem ko sem se ukvarjal s stranko, ki je prišla pred njim. Predstavil se seveda ni. Ko naju ene tretjič zmoti mi "poči živec" in ga vprašam, če je inšpektor? "Ja.." No od osebe na vašem položaju pričakujem, da me ne tikate in počakate, da boste na vrsti. Faca..
redface-1.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Bar Reformator :valjamse:
30-letni Vladimir Kosović oz. Doša ... Sodeloval je kar s nekaj slovenskimi glasbeniki, kot so Zlatan Čordić – Zlatko,
Vir:

Komentar: Vidi, vidi samo mekani!