Raper Zlatko postal 'kulturnik'

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Klik

Vsa čast mu, če se bo uspel preživljati s svojim delom na področju kulture...ali pa gre tukaj spet za kak priklop na državne jasli??
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ja itak da je postal "kulturnik," da bo cuzal jasli...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Če vaše delo "pomeni izjemen kulturni prispevek" ali če gre za poklic, ki ga je potrebno "zaradi kadrovskih potreb v kulturi posebej podpirati", in če "vam vaš dohodkovni položaj ne zagotavlja normalnih pogojev za delo", na MIZKŠ lahko zaprosite še za PRIDOBITEV PRAVICE DO PLAČILA PRISPEVKOV ZA OBVEZNO POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE TER OBVEZNO ZDRAVSTVENO ZAVAROVANJE IZ DRŽAVNEGA PRORAČUNA."

Od tukaj: http://www.artservis.org/prirocnik/prirocnik_status.htm
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
tocno to in se tale navedek

Za konec je povedal, da mu gre na živce, ker ga vsi sprašujejo, kako bo preživljal svojo družino. Poudarja, da hoče svoje otroke naučiti drugačnih vrednot in jih noče naučiti, da je denar sveta vladar.

bravo se en kretenizem in pofukana dvolicnost! kulturnik, ki prvic ne zna slovensko in drugic vrednote, ki mu ne gredo ravno od "rok".

bonk.gif
kje jaz zivim
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:

Poudarja, da hoče svoje otroke naučiti drugačnih vrednot in jih noče naučiti, da je denar sveta vladar.

Sej to je drugače zelo lepo in tudi sam delam v tej smeri a še vedno za življenje na temu planetu v veliki večini primerov žal potrebuješ denar.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
tocno to in se tale navedek

Za konec je povedal, da mu gre na živce, ker ga vsi sprašujejo, kako bo preživljal svojo družino. Poudarja, da hoče svoje otroke naučiti drugačnih vrednot in jih noče naučiti, da je denar sveta vladar.

bravo se en kretenizem in pofukana dvolicnost! kulturnik, ki prvic ne zna slovensko in drugic vrednote, ki mu ne gredo ravno od "rok".

bonk.gif
kje jaz zivim
kako mu ne gredo od rok. vrednota kako cuzati državo mu zgleda gre od rok če se hvali da je kulturnik. potem otroke uči teh vrednot.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Jaz sem enkrat kupoval v urarni, kjer je delal, neko budilko in je imel tip resno pomanjkanje bontona, ne zna vikati strank. Začel sem ga tikati tudi sam pa govoriti poudarjene £, pa ni dojel. Torej ni samo nevljuden, ampak tudi neke posebne bistrine ni bilo zaznati.
bonk.gif


No, za slovenskega kulturnika bo v redu, vseeno je na dosti višjem nivoju kot tisti primitivec, ki je tedaj 'napadel' ministra za kulturo
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ma nevem zakaj se vam je zameril, zato ker govori iskreno, kar misli ali zato, ker je s Fužin? Meni se ne zdi nič slabega s tem kar počne in to, da je iskren in pove ljudem v faco, se mi zdi zelo dobro, pomembno dandanes.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
V svojih komadih pametuje in govori vse kaj drugega kot o tem kako cuzati državo in živeti na tuj račun...dvoličnež ljigavi
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
V svojih komadih pametuje in govori vse kaj drugega kot o tem kako cuzati državo in živeti na tuj račun...dvoličnež ljigavi

in kje tocno je dvolicen?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Jaz sem enkrat kupoval v urarni, kjer je delal, neko budilko in je imel tip resno pomanjkanje bontona, ne zna vikati strank. Začel sem ga tikati tudi sam pa govoriti poudarjene £, pa ni dojel. Torej ni samo nevljuden, ampak tudi neke posebne bistrine ni bilo zaznati.
bonk.gif


No, za slovenskega kulturnika bo v redu, vseeno je na dosti višjem nivoju kot tisti primitivec, ki je tedaj 'napadel' ministra za kulturo

bi zaradi vikanja pridobil kak cm?
smirk-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne gre se za pridobivanje centimetrov, ampak za elementarni bonton, ki naj bi ga imel prodajalec do stranke, ampak hej, saj vem, da je nekaterim to španska vas
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ne gre se za pridobivanje centimetrov, ampak za elementarni bonton, ki naj bi ga imel prodajalec do stranke, ampak hej, saj vem, da je nekaterim to španska vas
evil.gif

Da, gre za pridobivanje cm... Posamezniki ,ki nimajo nikjer drugje moci dokazujejo sebi na taksen nacin nekaj le veljajo. Pa ce le za nekaj minut. Ti odlocas z svojim denarjem, ce ti nekaj pri trgovcu ni vsec gres naprej. Ni tvoja naloga ali pravica da kogarkoli prevzgajas. Sicer pa pri njih kupujejo chipshit ure za mladino in ne Rollse za gospode in temu primeren je tudi odnos. Pa tudi konca cena, seveda.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Tega Zlatkota dost videvam a ne morem ocenit kak je, ker se ne menim z njim. Pač, vizualno, ena pojava.

Kar pa se vikalnice tiče, se je res poslabšalo. Madina skor nima pojma kaj je to. Sej ni čudno, če v šolah so kr na ti. Če ni vikalnice pri tuji osebi, se lahko neznana oseba takoj približa tvojemu intimnemu prostoru in tudi domačnost je lahko kaj hitro prekomerna.
Tle ne gre za centimetre, metre, podalške,.... ampak pristop, kultura, ....
Primer moj: sem v skoraj praznem bifeju, drugo pivo, ko do mene pristopi starejši in dokaj urejen možakar ter zaæne "puba ti sigurn veš ki je TA Pa TA". Potem jaz njemu lepo a tako: Pejt nazaj na križiče, pol zavij levo v naslednem križišču pa zavij desno in prideš do bajte" Dec tih, potem pa: "vikat ti pa ne gre"? Odgovorim mu: Če ti mene poznaš, da me lahko tikaš, pol tut jaz tebe lahko. Ni nič odgovoril, sam čukast me je gledal.
Od mene je bil starejši kakih 15 let od oka. pa to tudi ni važno, mene so učili vikat nezanane, tujce in po tanovem barabe. Če osebe ne poznam, pa naj bo moje starosti ali mlajše, pač z vikanjem začnem pogovor. Nevem zakaj ne, ker je tako prov.


Za Zlatkota je to problem zaradi njegove vasi, kjer je rastu. Poleg tega je ta ulica v LJ kar je sploh kombinacija za lep uvideven pristop trgovca
smile-1.gif