Putinova Rusija

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Jaz sem odpru topic namenjen debati o ZDA, kot jo imamo tudi o Rusiji ampak ni bilo odziva z ene strani, saj upravičeno pljuvanje o USA zunanji politiki na Alterju ni kaj preveč zaželjeno. Posledično predvidevam, da je folk začel sem not limat te dejanske offtopice, kar mi sicer sploh ni všeč samo kaj naj, za pogovor otrebuješ dva (ali pa enega z dvema nickoma)
grin1.gif
Malo pomoderiraj pa pobriši ZDA linke v temi o Putinovi Rusiji... verjetno ni veliko težje kot podeliti ban?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Citat:
Uporabnik titov pravi:
A to je prepovedana beseda samo rusofil ali bilokateri (x)fil?

Trenutno zgolj rusofil, saj se drugih izpeljank x- filov sploh ne uporablja. Pa saj poanta je zgolj v kolikor toliko kulturni debati s čimmanj žaljenja, nič drugega.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Jaz sem odpru topic namenjen debati o ZDA, kot jo imamo tudi o Rusiji ampak ni bilo odziva z ene strani, saj upravičeno pljuvanje o USA zunanji politiki na Alterju ni kaj preveč zaželjeno. Posledično predvidevam, da je folk začel sem not limat te dejanske offtopice, kar mi sicer sploh ni všeč samo kaj naj, za pogovor otrebuješ dva (ali pa enega z dvema nickoma)
grin1.gif
Malo pomoderiraj pa pobriši ZDA linke v temi o Putinovi Rusiji... verjetno ni veliko težje kot podeliti ban?

Dejansko vzame kar nekajkrat več časa kot podeliti ban, kar se pa tega tiče kako težka je izvedba - v obeh primerih bolj kot ne zgolk klikaš z miško, torej je oboje izjemno zaj3bano opravilo
tongue-1.gif
Bom pobrisal. Ali pa prestavil, še ne vem.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Odpri kakšen slovar da izveš pomen besede. Začenjaši s SSKJ. Pa prosm da me napotiš na seznam nedovoljenih besed da v prihodnje slučajno ne užalim oddelka za cenzuro.

LOL.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Veleum je dal primerjavo z pedofilom....
Seveda govori o kulturni debati....

Se pa sprašujem ali je glup ali slep... Pomoje kr oboje.

Menjava tem pa je domena modernega moderiranja.. Samo pravi jo more spremenit. Drugače je ban.
Je pa jeba če odpirajo teme, v katerih ni odziva...
hysterical-1.gif

Potem turijo to v drugo temo...
pač moderno moderiranje...
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Seveda da ni odziva, če vas pa zadeva ne gane in mirno furate dvojna merila dalje. Pa jaz ničesar ne turim v drugo temo
smile-1.gif
In vsaj v mojem primeru je oznaka rusofil zame napačna, saj niti približno nisem ljubitelj Rusije, pač pa nasprotujem zunanji politki USA in njenemu delovanju po svetu ampak za nekatere na Alterju je to pač preveč za procesirat (enako kot če nasprotuješ SLO politični "levici" si potem avtomatsko JanšaFan) in sem potem skupaj z drugimi označen za rusofile in še to je v večini primerov uporabljeno v žaljivem tonu. Posledično sva se z Andyjem odločila prepovedati to besedo, za katero se drugače prav dobro ve kaj pomeni, saj smo dovolj stari in pismeni madona no.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Odpri kakšen slovar da izveš pomen besede. Začenjaši s SSKJ. Pa prosm da me napotiš na seznam nedovoljenih besed da v prihodnje slučajno ne užalim oddelka za cenzuro.

LOL.

Saj ravno zato, ker verjetno nisi ravno na tekočem s tem v tej temi, si prejel opozorilo. Za druge primerke, ki s to besedo še naprej namerno provocirajo, ker drugačnih stavkov očitno niso sposobni oz. nočejo sestaviti, pa sledi direkten ban. Ni problema.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
grin1.gif


V bistvu na splošno, je pa res reply na njegov post ja. Tudi malo ne računam na razsvetljenje enega največjih "talentov" alterja, tokrat pač pod nickom gloglo
smile-1.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Vas pa očitno gane.... ti šment...
V žaljivem tonu, pa odpri človek oči....

opazke andijeve patetičen itd...
Skratka brezveze komentirat nekoga ki žali nato pa moralizira, ter daje primer pedofil, rusofil itd...

Skratka nista dorasla adminu.. Predlagam, da se registriraš kot navaden user in pač klamfaš svoj pogled. To kar počneta vidva je pa odziv, da nobenega ne gane...

ti se še čudiš temu....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
1. Te nihče ne sili, da prihajaš sem, če ti kaj ni všeč.
2. Midva nisva admina.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
moderatorja... se opavičujem... vem da nisi Žiga....
Še za moderatorja nista primerna...

but still
Moti vse živo tebe in ne nas... moraliziraš tudi ti in nekej pametuješ, čeprav se sam ne morš zadržat..
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ne razumeš. Kaj pišeš v zadnjih dveh, treh postih, ko razglabljaš, me sploh ne gane.

Drugače pa se odzovem, ko žališ. Takrat pač fašeš ban.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
so ti povedali da to ni žaljivka.... so ti tudi povedali da sam žališ
fašeš takrat ban....

userje zmerjaš z patetičnim in vsemožnimi opazkami...
a ti lahko?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
dvorni norček ne trpi provokacij, no vsaj takih ne, drugo je vse ok...

A moraš? Ko se že nekaj časa pogovarjamo na kulturnem in argumentiranem nivoju, prideš s tako.

2 dni.