Pula ali Rovinj - lepi kampi

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Mislil sem v Lignano za vikend, ampak če bo jutri gor dež bom šel raje v istro. Iščem en lep kamp, pa nisem bil še v nobenem tu okoli. Kakšen predlog?
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
http://www.avtokampi.si/search.asp?drzava=2
Tukaj imaš seznam vseh avtokampov v Istri.
Pozman Bi vilage, ki je lepo urejen ampak cena je višja (no vsaj ko sem bil tam je bila).
Všeč mi je tudi Pineta samo tam je bol za poleti, ker je polno borovcev in je lepo hladno. V tem času sploh če si v šotoru pa nevam kako je kaj.
Lep vikend
smile-1.gif
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
A uni majhni privat kampki.
Tam sem kar nekaj let preživel dopust. A Indije so še vedno v času socializma a so jih kaj porihtal?
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
A uni majhni privat kampki.
Tam sem kar nekaj let preživel dopust. A Indije so še vedno v času socializma a so jih kaj porihtal?

Kamp Indije so že kar precej porihtal, notri so dodal okol 70 mobilnih hišic, ravno te dni pa so prekopali vhod v kamp zaradi novega vodovoda.

Drugače pa sta v okolici Pule zanimiva še kampa Medulin . Oba imata del plaže peščen oz. prodnat, kar je v Istri kar velika redkost, prav tako imata oba kar veliko sence.

V okolici Rovinja pa je top kamp Veštar , zato je tudi cena kampiranja malce višja.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Zanima me rovinj, dve osebi + šotor + pacela z elektriko. Je kdo že bil v teh kampih:

1. Polari (34,8 eur na noč)
2. Porton Biondi (18,2 eur)
3. Valdaliso (30 eur)
4. Veštar (36,5 eur)
5. Amarin (29,3 eur)

Veštar je baje najlepši kajne? Greva pa za 3 nočitve, če se da bi bila ob morju.

Kaj pa tole? A se s šotorom lahko kar nekam parkiraš ob morju ali ne?
http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Ponudba/Posebna_ponudba?newsId=80
 
Nazadnje urejeno:

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
A ima kdo kakšne izkušnj s temi kampi? Nekje sem našel, da polari ni ok, zdaj pa me zanima valdaliso VS veštar in zakaj.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik tin01 pravi:
Najboljsi pa je tako Valalta ( www.valalta.hr ). Že več kot 30 let kampiramo tam.
Tin

Glede na to, da že 30 let kampirate tam in da imaš posledično verjetno relativno malo izkušenj z drugimi kampi, je tale tvoj argument (da je Valalta najboljši) bolj na trhlih nogah.
evil.gif
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
418
17
18
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik tin01 pravi:
Najboljsi pa je tako Valalta ( www.valalta.hr ). Že več kot 30 let kampiramo tam.
Tin

Glede na to, da že 30 let kampirate tam in da imaš posledično verjetno relativno malo izkušenj z drugimi kampi, je tale tvoj argument (da je Valalta najboljši) bolj na trhlih nogah.
evil.gif

To pa ne bo držalo - sem skoraj vsako leto tudi v kakšnem drugem kampu za vsaj teden dni, tako da vem, kaj govorim !

Tin