PS4

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Tamau je nabvil dodaten kontroler za PS4, sedaj pa ne al veva nimava igre za to al ne znava nastavit. Od dirkčin imava NFS. Mal pomoči prosim.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Kateri NFS? Ker če imaš v mislih lokalni multiplayer, bolj malo iger podpira to. NFS mislim da že dolgo ne.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.072
113
Drugi kontroler moraš registrirat. Jaz ga dodam kot guest. Pa imam pri vseh igrah možnost multiplay.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
NFS Payback ni podprt za 2 igralca na isti konzoli.
Opcije: Gran Turismo Sport, Trackmania Turbo, Wipeout Omega Collection, WRC 7 FIA World Rally Championship.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

NFS pay back. COD se da igrat drugo pa ne. Očitno bo freba eno dirkačino kupit.

predno kupis: gres na ps store in takoj pri opisu vidis za koliko igralcev je igra. primer: 20 online,...malce pod tem pa pise recimo: 1 player. pomeni samo za enega doma. ce pa pise 2 player, potem lahko to igro igrata dva na isti televiziji (ena konzola, dva kontrolerja).

veliko zabave :nazdravje:
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
predno kupis: gres na ps store in takoj pri opisu vidis za koliko igralcev je igra. primer: 20 online,...malce pod tem pa pise recimo: 1 player. pomeni samo za enega doma. ce pa pise 2 player, potem lahko to igro igrata dva na isti televiziji (ena konzola, dva kontrolerja).

veliko zabave :nazdravje:
Hvala, to sem rabil zvedet. Nč, gremo u šoping
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.239
113
Fantje, prosila bi vas za malo pomoči...
Ta mali so dobili PS4, zraven sta prišla 2 original dualshock kontrolerja.

Ob vklopu teži, da je povezanim preveč USB naprav. Seveda v nobenem USB ni takrat nič. Potem teži, naj z USB povežem kontroler in pritisnem PS tipko. Naredim, ne šmirgla nič. Z nobenim izmed kontrolerjem. Sem jih tudi resetirala (zadaj, ko sponko potisneš notri), nič ne pomaga. Sem šla v safe mode, da bi PS4 resetirala, ampak spet teži, naj priklopim kontroler, ki ga potem ne prepozna. Se da kako drugače resetirati zadevo? Počasi obolevam... Prednja dva USB sta nema popolnoma. Če vklopim v zadnjega, začne kontroler oranžno utripat. Domnevam da to pomeni, da se polni. Oba sta tudi nafilana potemtakem. Ampak pritisk na PS tipko pa ne naredi nič...

Imam torej dva problema - napako, da je preveč priklopljenih USB in da se ne poveže s kontrolerjem.

Kaj naj naredim, ker počasi zgubljam živce s temle...
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Glede povezave je težava v neoriginalnem usb kablu. Probaj z večimi različnimi. En ti bo že zagrabil. Če ti ne uspe, pa prosi nekoga, ki ima ps4, da ti ga posodi samo za pairing controllerja.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.239
113
ja to sem pozabila povedati. Probala vse kable, ki so v bajti. Originalnega pa res nimam, bom prosila nekoga in probala še s tem. Zdaj v retrospektivi se spomnim, da je bilo isto na ps3. Ni hotel filati kontrolerja, če je bil ta popolnoma prazen, če ni bil originalni kabel. Se ni zbudil.

Hvala, če pa ne bo pomagalo, pa pridem nazaj vekat.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.239
113
PS rabljen. 2 kontrolerja, 3 USB porti in 10+ kablov. Prisežem, da je res šele zadnja kombinacija prijela. Šla sistematično čez vse.

Potem sem seveda zbrisala vse - initialize PS4 ali kaj je pisalo. Napaka z USB sicer persistira, ampak to je bilo ob pol dveh zjutraj. Ni se mi dalo potem več, niti se ne bom kaj dosti več ukvarjala s tem, če ne bo moteče v nadaljne.

En sam bundle od joy, tale PS.