PS3 in igre

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.617
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
467716-post_slo.gif
Vsekakor imaš prav glede cen. Tudi sam ne igram igric kjer se strelja ali pretepa, najrajši imam dirkanje, toda če že daš recimo 400 evov za konzolo, boš tudi teh nekaj iger kupil, lahko pa tudi sposodil.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
ksz
PS3 in njegovi kljuci so cisto sesuti in ne, trenutno te ne morejo dobiti po zadnji CFW(custom firmware, brez kaksnih jailbreak kljuckov) metodi.. Igre se da naloziti tudi brez backup managerjev, instaleras pkg, skoperas datoteke od igre & voila, stvar deluje..
Naj bi pa v kratkem deloval tudi PSN... V glavnem, dober cas za nakup te konzole!
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Verjemi, da te bodo online vedno lahko dobili. Baje se pri vsakem bootu pošlje seznam naloženih aplikacij in še cel kup kriptiranih podatkov na sonyjeve strežnike. A misliš, da ne bodo dojeli, da piratiziraš, če imaš pa na disku naložene igre, ki se sicer igrajo samo preko bluraya?

To, da so znani vsi ključi in znane vse trenutne security metode pomeni samo to, da se bo vedno dalo na konzolo nalagati poljubne stvari (tudi piratske igre), saj se da le-te podpisati in PS3 misli, da so "požegnane". Ko pa v igro pride internet, se pa hackerji v tem primeru lahko ščitijo le z blokiranjem sonyjevih serverjev (ali npr. brisanjem teh metod v samem firmwareu). Ampak to bo pa sony lahko na daljavo zaznal in za take konzole pač blokiral PSN. Nekaj se govori, da lahko celo na daljavo onesposobijo konzolo (ampak v to dvomim).

Skratka... PS3 je za vekomaj odklenjen... z njim se lahko počne vse, kar se želi. PSN bo mogoče enkrat v prihodnosti spet deloval... ampak nikoli za vedno. Sony bo preko interneta vedno lahko zaznal jailbreakane konzole in jih blokiral.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:
ksz
PS3 in njegovi kljuci so cisto sesuti in ne, trenutno te ne morejo dobiti po zadnji CFW(custom firmware, brez kaksnih jailbreak kljuckov) metodi.. Igre se da naloziti tudi brez backup managerjev, instaleras pkg, skoperas datoteke od igre & voila, stvar deluje..
Naj bi pa v kratkem deloval tudi PSN... V glavnem, dober cas za nakup te konzole!

Sprobano. Preden me kdo napade presnel sem backup igre Little Big planet ki jo imam tudi originalno, in deluje brez USB ključev ali managerja. Fora je samo v spremembi EBOOT file-a, ki ga s pkg datoteko nadomestis.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Verjemi, da te bodo online vedno lahko dobili. Baje se pri vsakem bootu pošlje seznam naloženih aplikacij in še cel kup kriptiranih podatkov na sonyjeve strežnike. A misliš, da ne bodo dojeli, da piratiziraš, če imaš pa na disku naložene igre, ki se sicer igrajo samo preko bluraya?

Če CFW priredijo, da pošlje le to kar Sony želi videt, ne bo problema. A tako daleč še IMO niso.

Sicer pa čutim, da se bo število zabrickanih PS3 te dni močno povečalo.
crazy1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Mah, kaj pa vem.... Jest sem imel PS2 z mod čipom in en kup presnetih iger. Igral sem večinoma dve ali tri, ostalo se pa samo probal, potem je pa nabiralo prah na polici.

PS3 sem kupil z zavedanjem da bo treba igre kupovati, a ker je zadeva tudi širše uporabna (BluRay, streaming itd...) sem sprejel tudi to. Fajn je da se da večinoma iger prizkusit (Demo iz PSN) in potem dejansko kupiš samo tisto kar ti je res všeč. Splača se kupovati razne "platinum edition" in podobne zadeve, saj se dobi cel špil za 30 ali celo manj (tudi 10-15 eur). Fuzbal, košarka in hokej so itak isti kot lani (razen ekip), ostalemu pa tudi hitro znižajo ceno. Edino kar sem kupil po polni ceni je bil GT5 in pa F1-2010.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
ibiza, to je to. tistih 100 na leto za špile, ki jih potem tako lahko prodaš, pa res ni konec sveta...

a še maš F1 2010, še dirkaš kaj?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Odkar imam GT5 ne več. Zamerila se mi je tudi ker mi volan ne dela, svoje pa naredi nedavni naraščaj...
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Jaz PS3 uporabljam predvsem za gledanje filmov. Občasno ko pridejo kaki obisku pregledamo kake slike z dopusta ker se jih lepo vidi na TV (velik ekran je veliko bolje kot pa pri prenosniku). Sem tudi po netu že brskal pa morm rečt da je PS3 jajc kar se tega tiče, aja pa preizkusil sem poklepetat z enim od sorodnikom - svojo BT slušalko ki jo uporabljam za GSM sem povezal z PS3 (skoraj lažje kot z GSM) in poklepetal. Da se priklopit tudi kamerco samo tega nisem še počel. Drugače pa rad tudi odigram kako dobro igro; nekaj sem jih tudi že obrnil. Obvezno priporočam Uncharted 1 in 2 (napovedana je že trojka. Komaj čakam), Metal gear solid 2, 3 in 4 pa GTA 4 je bil tut vredu. Potem pa so še dirkaške in športne igre ki so pa stvar posameznika. Predvsem slednje igram v paru. Sam jih je malo dolgčas igrat, saj je računalnik dolgočasen nasprotnik ker ne kolne, ne pije piva, ne je čipsa ...

Pa veselo igranje