PS3 in igre

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Pozdravljeni!

Sam sebi sem za novoletno darilo kupil PS3.
smile-1.gif


Hvala in LP
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Če imaš PS3 moraš OBVEZNO odigrati naslednje igre :

- God of War triologijo
-Heavy Rain
- Uncharted 2 (tudi 1)

Za v dvoje ali zabavo, pa kako FIFO ali Motorstorm.
smirk-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Menji je bil za solo igranje vsec GTA4.

Za igranje s kolegi so dobre sportne igre (FIFA, NHL, NBA ...).

Nisem pristas mlatilnikov ali platformerjev, kar se vidi iz izbora
grin1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Bom probal še kakšno športno.. Kaj pa kaj v smislu enostavnih tekmovalnih iger? Če se ne motim je za xbox nekaj takih zadev... Moram najt nekaj da bo tudi punci zanimivo in zabavno.
smile-1.gif

Kaj pa sicer še lahko počnem s to zadevo?
smile-1.gif


Hvala za odziv
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ja, če imaš npr. prepih v stanovanju je kar dober kot držalo za vrata, potem je lahko podstavek za rože ipd.
evil.gif

Resno pa, jaz ga 80% uporabljam za wireless video streaming iz laptopa na plazmo
cheer.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
hm za ženske bo Move, zgleda kot orgazmični pripomoček

hehe

drugače pa guitar hero, sam potem še rabiš kitaro..
smile-1.gif
v glavnem, ima tega na tone.
 

furby

Pripravnik
20. jul 2008
113
0
16
Kako pa je pri PS3 z neoriginalnimi igrami, se pravi da jih dobiš preko neta. Je potrebno na sami mašini " odjklenit " zadevo ali normalno deluje??
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
JB ključkom odkleneš, ampak je kar nekaj omejitev... konzola ne sme bit updejtama preko 3.41 pa online ne dela pač kup nekih malenkosti, ki se ne splačajo navadmi uporabnikom, ker dobiš rabljene igre za dost normalen denar. Če pa si hardcore gejmer pa itak rabiš dve konzoli pa vse prešpilat kar je na svetu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
to je res, ampak boš imel precej omejitev z custom firmwareom.. JB ključek je + ker ko ga ni noter, je konzola originalna, tale varijanta s CFW je pa tako tako, super če nisi on line, ampak odpade vse ostalo. Živi bili in videli.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
To že, ampak na disku še vedno ostanejo sledi odklepa, npr. Backup Manager datoteke... Spet odvisno koliko servis to gleda.

So pa ključki že smešno poceni, tako da nakup več ni noben rizik.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Res so poceni, ampak so zaenkrat samo za 3.41 (za ostalo je potreben downgrade), z zadnjim JB pa samo namestiš Geohotov dodatek na 3.55 Sedaj pa se čaka samo še Backup Manager. Je pa res da je da so gor sledi.
smirk-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Problem je cena 50E+- Sedaj sledi nabijanje a v trgovini tudi ukrades kruh, v salonu avto.. bla bla bla. Nabijanje v nedogled.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Obstajata dva tipa ljudi, ko pride do iger in konzol:

Ce bi jaz imel PS3 zdaj doma, bi igral GTA4 in morda kaksen fuzbal ali hokej (FIFA ali NHL od EA sports). Morda bi poskusil tudi s kosarko. Kaj vec me ne zanima, imam averzijo do platformskih iger, pretepacin (God of War se mi recimo zdi ena najbolj butastih stvaritev,. kar jih je med igrami, ocene pa serija kar naprej pobira super dubre) in se kupa drugega sranja. Sem torej silno konzervativen, ce mi je nekaj vsec, je to to in za to ni problema dati denarja, kolikor pac stane. To je prva skupina.

Potem so pa ljudje, ki bi vsako zadevo, ki pride ven, vsaj sprobali, casa imajo pa tudi dovolj, da tudi kaksno bolj bedno med temi igrami preigrajo do konca, vsake toliko pa sprobajo kaj drugacnega samo zato, da vidijo kako izgleda. Enostavno ni variante, da bodo placevali po 30-70 EUR, ker niti s celo placo samo za igre ne bi prisli do stevilke, kakrsna bi bila, ce bi kupovali samo originale. Zagotovo imas kaksnega kolega, ki ima Xbox in tako visok kup DVDjev, da jaz v celem zivljenju nisem pokuril toliko opticnih medijev (CD in DVD), ceprav pogosto razne distribucije Linuxa preizkusam in gre vsakic en medij za to... No, to je druga skupina. Ce bi imela moznost, bi isto pocela na PS3.

Moram pa priznati, da se mi zalozniki s svojimi cenami (70 EUR za igro ?) ne smilijo pretirano. Kot smo ravnokar videli pri glasbi, so ravno zalozniki tisti, ki kradejo na veliko, oglasujejo nevemkaksne enormne kazni za pirate, sami bi pa sli v poravnavo za kokice.