Prometna nesreča-saj ni res,pa je !!!

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Torej nauk zgodbe je,da se ne smes izogibati nesreci ampak mors prletet v avto. Kar je za motoriste sploh zelo prijetno :roll:
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Upam, da si vzel njeno telefonsko in naslov.
Pokliči ali pa kar oglasi se tam in se probaj normalno pogovorit z njo. Precej ljudi ima jajca lagati za hrbtom, v obraz pa precej manj.
Če bo vse ok, naj gre na policijo (S TABO) in tam da resnično izjavo. Sicer boš pa (oz. si že) potegnil en zaključek iz vsega skupaj (upam, da ne tega, da se sesuj v avto). Malce razmisli, če je bila tam še kakšna priča, to bi ti verjetno precej pomagalo. Sicer poizkušaj zahtevat soočenje na sodišču (pojma nimam, če je to sploh možno, ampak preveri). V glavnem, če ne bo sodelovala ji enostavno poveš, da se ji bo vse vrnilo (ne sicer s tvoj strani, ampak se ji bo). Pa zraven namigni, da upaš, da ne bo kdaj tega pri svojem otroku doživela. Pol naj se pa hebe, pa recimo, da te bo ta nauk še relativno malo stal.

Sicer pa; loool, tam te skoraj ubije, ti jo pa pustiš na sestanek
rolleyes-1.gif
.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Tudi meni je blo čudno koko jo je, kar pustil. Jest je nebi nikamor pustil, dol mi visi za njen sestank. Tko če gledamo si je pomoje takoj zmislila sestanek, ker je videla da je dober in jo bo kljub nesreči pustil, da lahko pripravi svojo zgodbo.
smirk-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
E Car, dobrota je sirota pravijo. Tako je meni spizud pred leti stari pijanec v rit, in ****** s kraja nesreče, vmes poklical kapse, zapomnil njegovo tablico in avto, ter kasneje še tablica dol padla. Čez pol ure so bili pri njemu doma, napihal skoraj 2 promila.

Pa še stožil sem ga do maksimuma.