Programska oprema za pekarno

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
Pozdravljeni!

Se priporočam za predloge pri katerem podjetju naj kupimo / najamemo programsko opremo za dejavnost pekarne.
Prednost je:
- da programska oprema deluje brez težav na Windows 7
- da so prilagodljivi (če po potrebno kaj dopolniti po naših željah)
- da je možno programsko opremo najeti ali kupiti
- da je po možnosti možno programsko opremo povezati preko spleta oz. kako drugače viditi podatke "v živo" preko spletne povezave (za potrebe kontrole in računovodstva)

Hvala in LP!
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Sosed ima domačo obrt, pekarna prest, je s.p., uporablja pa Biroskret (ups, Birokrat), tudi modul za blagajno/POS. Ganja ga na HP desktopu z 64bitnimi Win7 PRO, laserc je HPjev na USB, POS pa Posiflex, prav tako na USB in z gonilnikom (da naredi virtualna COM vrata). Ima tudi Posiflexov predal za gotovino.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.939
831
113
In zakaj je tu pomemben podatek, da gre za pekarno?
A se išče program za trgovino ali za proizvodnjo?
A so v pekarni kakšne posebnosti? (vodenje zalog starega kruha,...????)
 

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
Dejavnost sem napisal, ker je mogoče kakšno podjetje naredilo program prav za to dejavnost in imajo kakšne ideje, ki jih še mi nimamo..
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
pri nas se uporablja program od carpediem namenjen prov za pekarne (http://www.carpediem.si/program_peki.shtml)

mene ni najbolj navdušil, toda mogoče zato ker gledam to iz drugačne perspektive kot navaden uporabnik
wink-1.gif
Zdaj ali ustreza tvojim zahtevam pa na žalost ne vem. Na win7 verjetno deluje ker je navadna win aplikacija.