Program za urejanje kontaktov med PDA & SIM ?

jemcek

Zelenc'
6. jan 2008
3
0
1
Živjo,

moj problem je, kako na en pameten način urejati kontakte na SIM kartice, jih prenesti v dlančnik, sinhronizirati s PCjem in obratno? Ali ima tukaj kdo kak nasvet, kak program ki zmore več kot Contacts v VM5?

Hvala in lp.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Skopiraš na dlančnik, sihroniziraš, urediš v outlooku, spet sihroniziraš, pa pošlješ na sim(je veliko softwera za to use google)! Sicer pa nevem zakaj bi to delal, ker ima sim(vsaj meni se tako zdi) možnost le ime in ena številka na kontakt, tako, da če imaš npr. kontakt peter in imaš not domačo in mobi številko se bosta na simu pojavila 2 kontakta peter vsak z drugo številko in tudi dva bosta nastala v imeniku pri prenosu iz sim!
 
Nazadnje urejeno:

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Mogoče pa le obstaja kje kakšen program, ki dodaja v imena kontaktov na sim nekakšne kodne številke, in potem lahko s pomočjo sima res sestaviš imenik, ker bi ta program s pomočjo kod, ki jih je dodal v imena "lepil" kontakte skupaj! Verjetno pa tudi ni več dolgo do tega, ko bo kakšno podjetje izdelalo SIM 2.0 tehnologijo in bo imenik na simu lahko vseboval, kar hočeš, od telefonske številke pa do fotografij oseb. Pravzaprav bi lahko rekli, da bo postala pomilniška kartica in boš mogel pri izbiri paketov pri operaterju paziti tudi na njeno velikost!
cool-1.gif


Sicer pa lahko tudi kupiš najcenejšo kartico, ki jo vidiš v trgovini in jo podpira tvoj dlančnik, nanjo izvoziš kontakte in nalepiš nalepko "Imenik" in jo shraniš. Uporabiš jo pa takrat, ko se ti kontakti sesujejo
zmaga.gif
!
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Da se tudi z pametno sim kartico in z čitalcem sim kartic. In sicer skeniraš svojo sim ki si jo dobil od operaterja in prepišeš podatke v drugo sim kartico na to kartico pa kasneje lahko dodajaš tudi kontakte z več podatki ampak je to zamudno delo pa še kup napak se lahko pojavi. Sam sem pred leti to že naredil pa se mi je kasneje butasto zdelo se z tem ukvarjat, ker so symbian telefoni že omogočali sinhronizacijo z outlookom.