Prodaja starih učbenikov

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Zanima me če mislte da bi lohk stare šolske učbenike prodou kje na bolhi al pa kej, ker mam še za ene 3 leta, vsega skp ene 30 učebenikov, pa mislm da so še aktualni za šolo.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Nekatere knjigarne in podobne trgovine, tam kjer prodajajo rabljene učbenike, vzamejo tudi rabljene učbenike in jih one prodajo.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
A na bolhi mislte da se neb dal nč prodt, drgač pa če kdo ve za kšno tako štacuno k bi to uzela, pa kok prbližn bi da za eno knjigo?
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Ma na bolhi je tko... Vsako knjigo posebej prodajat je muka. Vseh 30 pa ne bo nihče vzel
grin1.gif

Probaj v Lj (če si iz kje blizu) v antikvariatu na hmm... Mislim, da je na ribjem trgu, pri Zlati ribici. Tam jih vzamejo, prodajo, nekaj poberejo, nekaj pa ti dobiš. Sicer bo pa zdaj zdaj sejem rabljenih učbenikov v Križankah in v BTCju na Aleji mladih.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
joj, js bi tut mogla znebit se tega gradiva kr res ničesar ne rabm... predvsem iz gimnazije pa iz EF...
rolleyes-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ja, samo če so knjige starejše, jih ne uporabljajo več. Danes jih kar hitro menjavajo in knjige zastarijo, potem se jih pa ne more več prodati.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Do ene 4 leta stare knjige se kar da prodat. Pa po raznih bolhah pa sejmih prodajat je mal bebasto. Rajš neseš v antikvarjat, tam pregledajo, prideš iskat in ti izplačajo za tist kar je blo uporabnga. Jst sem lani dobil za knjige iz srednje šole (okol 8 sem jih prodal) tam okoli 50€, pa so bilie nekatere stare tudi 6 let. Mogoče bi profitiral s posameznim prodajanjem kakšnih 10€... a je vredno?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Danes so na radio city začeli s tržnico za učbenike, mogoče bo komu prišlo prav. Klik.

Drugače pa se splača malo povprašati okrog. Recimo če poznaš koga izmed nižjih letnikov, da on dalje povpraša, ali kdo rabi kakšno knjigo. En kolega mi je rekel, da so po končani gimnaziji kar pred šolo postavili štant s knjigami. Baje so skoraj vsi vse knjige spravili v promet
cool-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Jaz sem jih dal v Libris (KP) in sem pršu čez en mesec pa so mi izplačali okrog 100€, nekaj jih še niso prodali, rekli so mi pa da naj pridem konec septembra pogledat še enkrat...Knjig pa je bilo okrog 30, končana gimnazija...
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Ta Libris... kje točno je to v Kopru? Maš kak link od te ustanovce al pa kej? Js bi se mogla čimprej znebit teh knjig!
Sej v LJ je pa sam ta Antikvariat, al je še kaka druga podobna zadeva?
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Ti prilepi sem na temo: seznam učbenikov, naslov, avtor, leto izdaje pa se bo že kdo našel, ki mu še knjige manjkajo. Pa na Bolhi se tudi splača.

Jaz sem bla v BTCju na tržnici. So pa ene knjige too much drage po teh sejmih, ker jih prodajajo preprodajalci! Zato eni raje kupujejo prek Bolhe ipd. Drugače je bil pa tudi sejem v Križankah prejšnji vikend.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
ekonomija in vpš



VAJE IZ OSNOV RAČUNOVODSTVA -( Marko Hočevar, Boštjan Trtnik) (kopi.)

ZBIRKA VAJ IZ PREDMETA OSNOVE RAČUNOVODSTVA - (Zaman Maja, Boštjan Trtnik)

OSNOVE RAČUNOVODSTVA -( Marko Hočevar, Aleksander Igličar)

OSNOVE RAČUNOVODSTVA - (Marko Hočevar, Sandi Igličar, Maja Zaman)

OSNOVE RAČUNOVODSTVA -ZBIRKA VAJ Z REŠITVAMI ( Maja Zaman, Boštjan Trtnik)



UPRAVLJALSKA EKONOMIKA Z VAJAMI - (Dr.Maks Tajnikar, Bernard Brščič, Vladimir Bukvič..) (kopi.)



INFORMATIZACIJA POSLOVANJA - (Dr.Andrej Kovačič) (kopi.)

PRENOVA IN INOFRMATIZACIJA POSLOVANJA - (prof.dr.Andraj Kovačič, Jurij Jaklič, ..)



POSLOVNO OKOLJE PODJETJA - skripta - ( Mateja Drnovšek, Igor Prodan) (kopi.)



OSNOVE POSLOVNEGA KOMUNICIRANJA - (Bogdan Kavčič)



2x ANALIZA POSLOVANJA (Danijel Pučko)-+ ZAPISKI



UVOD V MIKROEKONOMIJO - (Janez Prašnikar)

UVOD V MIKROEKONOMIJO ZBIRKA NALOG - (Matjaž Koman, Polona Doamadenik,..)



MIKROEKONOMIJA - (Dr. Maks Tajnikar) (kopi.)



MAKROEKONOMIJA - (Marjan Senjur) (kopi.)



MATEMATIKA 1 VAJE- (Ludvik Bogataj, Sonja Pirkovič)

MATEMATIKA 1 ZAPISKI PREDAVANJ 1.del - (Ludvik Bogataj)

MATEMATIKA 1 ZAPISKI PREDAVANJ 2.del - (Ludvik Bogataj)



MATEMATIKA 2 1.del - (Dušan Hvalica)



PRAKTIKUM IZ PREDMETA POSLOVNA MATEMATIKA - (Jože Andrej Čibej)



STATISTIKA 1 ZBIRKA REŠENIH IZPIT.NALOG - (Franc Arh, Lovrenc Pfjafar, Sonja Bedekovič)

STATISTIKA 1 -Prosojnice



PRIROČNIK IZ EKONOMIKE PODJETJA - (Adriana Rejc, Matej Lahkovnik)



KLASIČNA POLITIČNA EKONOMIJA - (prof. Andrej Sušjan)

IZBRANA POGLAVJA IZ POLITIČNE EKONOMIJE - (prof. Andrej Sušjan)

ZAPISKI + VAJE



2x ANGLEŠČINA 1 - UNI - NEW BUSINESS MATTERS coursebook + workbook (1x orig., 1x kopi.)
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Glede na to, da si te učbenike že napisala med malimi oglasi, bi mogoče bilo boljše, če bi samo link do tja prilepila sem.