Priprave na smučarijo

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.456
383
83
Hochrindl na avstrijskem Koroškem

Pa sedaj pojdi gor, apartmajev mrgoli, ni vrag da enega ne najdeš....da se že sedaj zmeniš...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.879
5.624
113
http://www.skipasstravel.si/index.php?subpageid=25〈=sl

Glede na to da se gibljejo cene posameznih vozovnic po cca 40eurou ( +/- ) se ti če sta z ženo smučarja za določene destinacije splača vzet kar sezonske karte......pa jih pokoristita še za kake proste weekende....in tako prineseta not


Sezonske vozovnice KAERNTNER /OSTTIROL SKIPASS- ZIMA 2009/2010

Karta velja na smučiščih: Ankogel/Mallnitz, Bad Kleinkircheim/St.Oswald, Baumgartner Hoehe, Bodental, Dreilendereck, Emberger Alm, Falkert, Flattniz, Gerlitzen, Goldeck, Heiligenblut/Grossglockner, Hochrindl, Innerkrems,
Kals am Grossglockner, Kartitsch, Klipitztorl,Koralpe, Kotschah - Mauthen, Lienz, Matreier Goldried, Molltaler Gletcher, Nassfeld- Hermagor, Obertilliach, Petzen, Schleppe Alm, Sillian- Hochpustertal, Somon Hoehe, St. Jakob inDefreggental, Topschiregion Katschberg,Turracher Hoehe, Verditz, Weinebene, Weisbriach- Gitschtal, Weissensee


ALPE ADRIA - sezonske 2009/2010

ALPE ADRIA sezonske karte veljajo na smučiščih Nassfeld/Mokrine, Weisbriach, Dreilandereck/Tromeja, Trbiž/Višarje, Sella Nevea, Ravascleto - Zoncolan, Piancavalo, Sauris in Forni di Sopra

SEZONSKE KARTE ITALIJA - CARTA NEVE 2009/2010

CARTA NEVE sezonske karte veljajo na smučiščih :Trbiž/Višarje, Sella Nevea, Ravascleto - Zoncolan, Piancavalo, Sauris in Forni di Sopra ; www.promotur.org
 
Nazadnje urejeno:

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
http://www.apvillasole.it/


Naša letošnja izbira!
cheer.gif




Koliko je pa to odaljeno do smučišča in a je ta hiša v kakšni vasici ali je na samem?

Porčičana...daj poglej malo link
smirk-1.gif


V vasi, 100m od gondole...
 

zorz_

Zelenc'
11. sep 2009
16
0
1
zivijo

Kamele0N daj mi nekaj povej kako je to z sezonskim kartam a to je ena karta ( z tvojo sliko ) ki jo ves čas koristiš al z to seznsko kartko samo dvignes pravo karto na doticnem smučišču ?

lp ZorZ_
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
http://www.apvillasole.it/


Naša letošnja izbira!
cheer.gif




Koliko je pa to odaljeno do smučišča in a je ta hiša v kakšni vasici ali je na samem?

Porčičana...daj poglej malo link
smirk-1.gif


V vasi, 100m od gondole...



Sem našel!
Kako ste se pa dogovorili za plačilo ob rezervaciji a pošljejio položnico?
Tud mi pridemo dol od 23.1-30.1 če se bo družbi dopadel apartma.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.879
5.624
113
Citat:
Uporabnik zorz_ pravi:
zivijo

Kamele0N daj mi nekaj povej kako je to z sezonskim kartam a to je ena karta ( z tvojo sliko ) ki jo ves čas koristiš al z to seznsko kartko samo dvignes pravo karto na doticnem smučišču ?

lp ZorZ_

Ko kupiš sezonsko ti pobere podatke iz osebne/passporta ki jih shrani na čip te sezonske karte......na sami karti ne piše na koga je....oziroma mislim da so neke okrajšave tvojega imena in priimka.......samo karto se da po potrebi kontrolirat če jo ima prava oseba...čene sledi kazen!
 

zorz_

Zelenc'
11. sep 2009
16
0
1
zivijo

ja mi je jasno da je zloraba kazniva ... torej ako te prav razumem ti uporabljas "fizicno eno karto ves cas"

Lp ZorZ_
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.879
5.624
113
Da. Na čipu so tvoji podatki iz osebnega dokumenta!

Mislim da te lahko celo v tisti kučici preveri na kompu ko se pokucaš na skipassu! Nisem pa šur.
 
Nazadnje urejeno:

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Za mene je najugodnješa varjanta:

http://www.mountvacation.com/?...6&persons=1

Smučišče Pux Saint Vicent leži ob meji z Italijo (cca 700km iz Lj.) je manjše smučišče (cca 80km prog). Apartmaji so dobesedno na smučišču. Cena po osebi je cca 120 EU, v ceni je apartma + TEDENSKI SKI PASS (zraven so vštete tudi enodnevne karte za večja okoliška smučišča). Apartmaji so skoraj novi, z dobro opremljenimi kuhinjami.
Tam smo bili lansko leto in letos gremo spet ker je ODLIČNO!

Lp, Kadunc
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Ja, lasten prevoz.

Naj še povem, da za to ceno ni prevlek na posteljah in brisač v kopalnicah...
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Koliko je pa vožnje iz Ljubljane so kakšni prelazi,plačljivi tuneli?

Greš do Torina, nato proti Franciji, tam je nekaj tunelov (vsi plačljivi), ni kakšnega večjega prelaza, edino ko prideš na samo smučišče je potrebno splezati na 1800m (tam so zadnji apartmaji, vse ostalo je nižje), kar se tiče cest, jih francozi čistijo precej ažurno, sicer so pa verige obvezne, če greš sredi zime na smučišče...
Cestnin je bilo cca 100EU za obe smeri, mogoče kakšen evro manj...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.879
5.624
113
Ko smo šli pred leti v Val Thorens smo obtičali v 12km koloni pred samimi naselji......vzrok.......Nizozemci z letnimi gumami ki na sami cesti ( 5cm snega) berejo navodila kako se namontira ketne in se še zabavajo poleg (kepanje...klepetanje v gručah.....kolektivna zabava ob neznanju natikanja ketn torej
bonk.gif
 

zorz_

Zelenc'
11. sep 2009
16
0
1
a ma se kdo kako idejo ... pa se nekaj kdaj se splača rezervirat .. ze kr zdaj ali raje catak... ker konec koncev ne ves koko bo z snegom

lp ZorZ_
 
Nazadnje urejeno:

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
cenovno se najbol splača januarja. tud pretirane gužve ni takrat.

al pa recimo decembra na otvoritev...ampak za takrat je sneg res vprašanje...
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
http://www.apvillasole.it/


Naša letošnja izbira!
cheer.gif




Koliko je pa to odaljeno do smučišča in a je ta hiša v kakšni vasici ali je na samem?

Porčičana...daj poglej malo link
smirk-1.gif


V vasi, 100m od gondole...



Sem našel!
Kako ste se pa dogovorili za plačilo ob rezervaciji a pošljejio položnico?
Tud mi pridemo dol od 23.1-30.1 če se bo družbi dopadel apartma.


Apartma rezerviran
cheer.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Opala! Mi pa ravno 23. odhajamo...če se vidimo more padit runda
wink-1.gif


malo pozno sem videl to temo pa vseeno...lastnika sta ful prijazna in ustrežljiva in se da lepo vse po mailih uredit. Ob rezervaciji smo nakazali na njun račun in poslala sta potrdilo da sta prejela in da je rezervacija potrjena.