Priprava motorja na zimo

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Mislim, da so za Kawe...saj za pooblaščene vem, sem bil že na AS Domžale, mene zanimajo mojstri, ki popoldne doma rihtajo....taki preverjeni in kvalitetni.
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
V Elisi so pooblaščeni tudi za Hondo in zelo pohvalijo šefa, ki v glavnem kar sam vse pošravfa
je naše gore list iz Zaloga
zmaga.gif

kar se tiče cen v Elisi...tam sem menjal samo gume in je bilo veliko bolj ugodno kot pri Sitarju v Kamniku, da se pa tudi kaj zmenit glede cene.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Elisa je predraga pa kr orang nategatorska. Kolegu so za porihtat vžig na Bulldogu zviznlili ceno 100€. Jure mu je to porihtal v 5 min za 0€. Res je, da mu on dela redne servise itn sam je fant doma iz Domžal pa je zavil po informacijo. Naj vam ne bo nerodno pokličite Jureta in povejte da ste Čričkovi prijatli... vse ostalo se bo zgodilo zelo hitro in ugodno. Ne rečem da je najboljši mogoče so kakšni boljši no verjetno. Sam kar se tiče motorja in mehanikov... piiiii zda v mehanika moraš imeti 100% zaupanje.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ti, kje si že napisal številko do Jureta?

Ti si pa vsakih pet minut premiliš, kajne? Enkrat ti servisna knjižica ful pomeni, potem ne več, malo zatem objaviš, da boš še naprej vozil v AS Domžale, minuto kasneje sprašuješ kje je Elisa,...
Aja tlele imaš njegove kontaktne podatke.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Nisi razumel, za kakšna vprašanja mislim, servisiral se bo tako kot do sedaj AS...
Npr. če kaj čudnega "zasveti" je bolje imeti več mnenj, nategi so dandanes zelo pogost pojav...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Sej je Elisa tud pooblaščeni servis. Jest osebno ga vozim k Juretu in sem kar zadovoljen.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Jaz vozim k Elisi in sem zadovoljni. Cene niso najnižje, ker so pač pooblaščeni servis in vgrajujejo orig. dele itd. Fer odnos do sedaj.

lp