Preverjanje vinjet na motorjih

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Samo za informacijo:
Včeraj so naju s kolegom ustavili in nama preverili vinjeti na izvozu s primorske avtoceste, je bilo pa zvečer, okrog 19:30, tako da sva bila edina v prometu. Torej lepo pomaha z njegovo lučko, da na kraj, vpraša kje je vinjeta, preveri in adijo. Sva imela vse porihtano, tako da ni bilo problemov, se pa očitno ni za hecat v stilu, sej sam še dons se mau pelem, jih ne bo
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Jaz jo imam gor, ustavili me niso nikoli,čeprav sem parkrat peljal mimo njih.
Pa vinjete niti pod razno ne moreš videti dokler se ne ustavim v celoti,ker je nalimana na vilicah.

Glede na vrednost sem jo raje kupil, kot pa šparal za brezveze pri 20€ . Res pa da če bodo dvignili cene preveč,se bo samo vedno več folka švercalo...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Se ne bodo sekirali. Še kazni bodo dvignili...

večina motoristov, ki gre na AC divjat je itak nebo nikoli melo gor in tudi kaj pa bo policaj naredil, če ima tablico skrito? preden se on odzove je motorist 5km stran...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.754
152
63
jaz imam vinjeto gor. Ne da se mi ukvarjat s temi bacili tam, čeprav se mi zdi sedanjih 35EUR rop pri belem dnevu.
Avtocesto pa rabim, da pridem hitro na lokacije, kjer se da z motorjem uživat v naravi in vožnji po manj prometnih cestah.

lp
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Vinjete nimam gor in jo ne bom dajal na mojega dirkalnika. Če so kontrole ga dvignem na zadnjga in z 140-150km propičim mimo. Tablico itak imam skrito spodaj pod sedežem. Zadnjič so me lovili po AC pa jim ne uspe! Ma ko jih hebe
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Lopovski drzavi ne bom dal denarja za parkratno uporabo polmakadamskih razritih polavtocest,se raje peljem drugod.
Obesalniki naj kar kontrolirajo...mene ne bodo imeli na oceh.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Vinjeto sem letos imel celoletno, drugo leto bo polletna. Na avtu pa je ne bo, ker ne vozim po avtocestah. Avto je le za v službo, po nakupih in sem in tja.
Kontrol sem videl kar precej, mene nikoli niso dali ven.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Tudi jaz bom imel na motorju letos samo polletno, ker letna je predraga. Bi se naši lahko vsaj malo zgledovali vsaj po zavarovalničarjih, kjer dajejo na celoletno zavarovanje 50% popust ali pa na države, kjer vinjet za motorje sploh nimajo. Glede na to, koliko mi uničimo ceste je cena res
bonk.gif
.