Prestigio MultiPhone, prihaja.

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Lahko kupiš univerzalen tip avtopolnilca za mobilne telefone--morda tale tip:
http://www.mimovrste.com/artikel/1830003015/avto-polnilec-belkin-univerzalni-f8m304cw03

Koliko sem sedaj malo pogledal odgovarja tudi za tvoj Huawei , od 1000-2000 mAh naj bi imeli tile univerzalci.

Æe ima ta tvoj drugi telefon isti priklop ga kar uporabi, podstavke pa tudi dobiš univerzalne , klikni malo po spletu saj ni tako teško, nekaj sem jih opazil od podjetja CELULAR, upam da sem pravilno napisal.
1796445-Zajetaslika.PNG
 

Priponke

  • 1796445-Zajetaslika.PNG
    1796445-Zajetaslika.PNG
    33 KB · Ogledi: 202
Nazadnje urejeno:

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Res ne bi rad prebiral celotne teme, a vseeno vprašam (Retro?):

katera tablica (10 colska, pogojno lahko tudi 8-ka) od Prestigia je trenutno najboljša? Da je top med vsemi?

Pa zelo pomemben kriterij je trajanje baterije ... hvala !

Trenutno imam T-pad, ampak je baterija že zlo uboga ... pa švoh procesor ... NET dela ne spljoh ...
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
sem nabavil 22.6 prestigio 4044. telefon že od začetka zajebaval z prenosom podatkov (kar sem rešil z ponovnim ročnim vnosom popolnoma enakih nastavitev...). po dveh dneh smo pogruntali, da v bistvu že od prvega dne telefon sploh ne dela. v glavnem skos si nedosegljiv če je sim kartica v 3g slotu. če je v 2g dela ok. Signal seveda ok, telefon ne daje nobenih znakov, da si nedosegljiv (pač noben te ne kliče hehe) Pošljem na servis 4. dan. Danes dobim nazaj obrazložitev telefon deluje. test ni pokazal napak. Kr sprve iz kuverte ven in proba in ne dela. Kartica in omrežje izključeno. Ker v ostalih (android) telefonih kaj sem probal deluje BP.


Žal mi je vsakega centa za tale telefon. Pa sem vedel, da za ta dnar ni nevem kaj ampak wtf vsaj delal bi lahko če je že nov, pa na servisu bi se tudi lahko malo bolj potrudli če že dobijo 4 dni star telefon nazaj. Grem stavit jajca, da niso testirali nič glede na to, da sem jaz direkt iz kuverte posnel napako, ki jo lahko posnamem še neskončno krat ker je vedno enako.. Definitivno zadnji prestigio telefon, ki bo videl moj dnar.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Dejansko ne verjamem da so ti poslali nedelujoči telefon iz servisa nazaj, , če uporabljaš dve kartici in pravilno vstaviš kartici ter postaviš prednostno kartico v odprtino za SIM v 1 in drugo v odprtino za SIM 2, ter vklopiš na telefonu --Data Conn. ter tam določiš katera kartica je podatkovna tega tvojega opisanega ne sme biti in telefon bo normalno delal.
Sicer pa skeniraj povratni list iz servisa kjer piše kaj je pokazal test, seveda če imaš jajca ....pa bomo videli kaj piše-
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
uporabljam samo en sim.
Skenerja nimam. ti pa citiram kaj piše. Zakaj nebi mel jajc? BMK telefon ne dela to je to kaj mam tu za skrivat?

Opis popravila: Test telefona Ok, napaka se med testom ni pokazala.
al rabiš še št zapisnika?

A jaz sprve telefon iz kuverte in popolnoma enako kot preden sem poslal. (tudi uploadam video, da bom dodal k telefonu, ki gre nazaj na servis. V SIM 1 (3g) nedosegljiv v SIM 2 dela ok. Ajde pa mi razloži to?! pa razloži še to. Ko si nedosegljiv se shranjujejo neodgovorjeni klici, ki pa se pokažejo šele pri rebootu telefona.

evo zdaj je bil telefon od 17 ure dalje z kartico v SIM 2 slotu. vse ok. Prestavim minuto nazaj v SIM 1 in nedosegljiv.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
glej nastavitev se nisem dotikal, konec koncev niti ni kaj nastavljat ker je samo ena karica in itak ponudi samo eno možnost ali simobil ali nič za določeno storitev.. Kartica deluje... v xcover 2, optimus p500, deluje vse brez blemov. Enak ponudnik enak paket isto omrežje drug telefon 5cm stran deluje BP. Tudi v tem telefonu ma občasne prebliske in ga lahko celo uporabljaš torej nastavitve so ok.
Prva stvar je bil factory reset, druga preverjanje za updati (naj bi bil zadnji) In to vse me niti ne zanima po pravici povedano. Servis je zato, da bi kakšno napačno nastavitev odkril in spremenil. Če bi že bil to problem, pa ni. Ko telefon kupim pričakujem, da dam sim not in dela, ne pa da drkam forume 3 dni in iščem rešitve kje se skriva kaka posebna nastavitev je*** taki telefon potem.
Jutri kličem prodajalcca in zahtevam nazaj dnar, ker nimam več živcev. Da bom spet pošiljal nazaj in čakal 14 dni, da pride nazaj in rečejo vse ok ipd.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
uveljavi stvarno napako, odgovorijo v 8dneh.

samo na easy si ga vzemi, brez vsakršnih groženj.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
So rekli na servisu naj poslem se 1x da bojo pogledali. In ce ne druga dajo novega. Ja super.... zakaj niso tega ze nardili..
Ah brezveze se vedno smo na podnu kaj se tice servisne podpore.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
evo en mesec od nakupa mimo. telefon niti en dan uporabn. se vedno na servisu. prvi in zadnji prestigio 100%
so lahko nevem kako oh in ah ce servis smrdi.
reko ded da ma ze tri dni ( telefon je tam ze 14 dni spet) v obeh slotih kartice in mu dela. a boknedaj pa da bi ponovil to kaj sem jim v videu poslal in v opisu napake. ne dajmo nekaj posvoje.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.099
5.389
113
ja prejšnji teden je prišel nov telefon....
S tem, da smo zadnji teden vsak drug dan klicali kdaj bo. Ta telefon zdaj deluje normalno.
bi razumel, da tja pošlem leto ali leto in pol star telefon.
Razumem, da jim ni do tega, da dajo novega. Tak se je pa šlo za tel, ki iz škatle ni delal. V tujini se to menja brez vprašanj (lastnr izkušnje za elektronsko robo)
 
Nazadnje urejeno:

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.203
1.079
113
Ima kdo kak nasvet glede zmrzovanja telefona prestigio 4040.
Programov nimam kaj dost gor, vreme, clean master, novice 24ur, Žurnal24, facebook, Outlock, Adobe reader.
Sem opazil ko sem imel en program gor za nadzor, da je procesor večkrat na 100% zaseden pa se nič ne dogaja na tel.
Počas mi gre tole že na [cenzura].
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Katero verzijo FW ima nameščeno? 1.0.16 ali kako starejšo? Sam nimam takih težav, je pa res da raznih Cleaner Masterjev, FB in podobnih zadev ne uporabljam.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.203
1.079
113
V1.0.16 , telefon uporabljam predvsem za telefoniranje, sem pa tja kako sliko, mal kako novico prečekiram in pregledovanje mailov. Sicer sumim da mi outlock nagaja (se mi je inštaliral ko sem hotel mail iz hotmaila uporabljat), ker opažam da mi tudi računalo doma šteka in ven meče ko sem na outloku prek IE, na firefoxu dela normalno.
Velikokrat mi napiše napako nekaj v vezi z programom zaganjalnik.