Prestigio MultiPhone 4500 duo

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Še nekaj slik, ampak res na brzino narejene (s HTCjem):
2013-01-19-082258.jpg

2013-01-19-082313.jpg

2013-01-19-082332.jpg
 

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Ampak ne razumem kako imajo te kitajci neko posebno temo oz. drugacen softver kot naj bi imel ta telefon tu v Evropi, sodeci po tistem videu na prejsnjih straneh. Upam da ne bo se kaksnih drugih razlik(steklo..).
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.788
2.567
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Mislim da po tem videnem sploh ni dvoma, torej se lahko kosa z telefonom ki je sedaj naprodaj in to je Nokia Lumnia 920.Če nimam prav me popravite.


bonk.gif


Pacient!
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Še par komentarjev...

Telefon je kvalitetno sestavljen, o avtonomiji baterije težko govorim, saj ga nimam časa obremenit in prčkat. Ob 6 zjutraj sem ga odklopil in imam ob 12h cca 80% napolnjenost. Maile mi pobira na 15 minut, BT trenutno izklopljen. Zadovoljen!

Nameščena je različica 4.0.4., trenutne ni novih posodobitev.

Z Google Playa sem potegnil večino programov, ki sem jih imel na HTCju, nekaj pa jih žal ni kompatibilnih z Prestigiom.
Motijo me edino zvonenja, na izbiro jih je precej, vendar pa pogrešam običajne ringtone.. sem pač en tistih, ki jih motijo jungle ringtoni
smile-1.gif


Za več informacij pa kar z vprašanji na dan...
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Rocco--si ga probal malo z kladivom ??
bonk.gif
Je to običajna praksa pri telefonih? Do zdaj se nisem še nobenega lotil, sploh ne novega :)

p.s.: pogledal video, zakaj bi kdo sekljal bučo na telefonu in razbijal lešnike?!
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
jtfc--veš mi dol visiš z tvojimi opazkami, pa brez zamere--bolnik
1681274-medizin-0102.gif
 

Priponke

  • 1681274-medizin-0102.gif
    1681274-medizin-0102.gif
    58,8 KB · Ogledi: 404
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.360
969
113
Titograd
Citat:
Uporabnik retro pravi:
jtfc--veš mi dol visiš z tvojimi opazkami, pa brez zamere--bolnik

Pa daj, ne smeši se z nekimi primerjavami s topšit telefonom samo zato ker ima soliden in velik ekran. Niti z 820 se ne more primerjati, kaj šele z 920...... v bistvu je par svetlobnih let zadaj. Primerjaš ga lahko z npr. Samsung Galaxy s3 mini

Pa pyzda no, saj telefon ni slab, sploh za to ceno je izgleda precej dobra zadeva, ampak dajte bit malo realni. Ne pa kot neki ajfoun verniki
bonk.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.789
2.114
113
ajde da povem mojo izkušno s telefoni
moj prvi je bil benefon delta, pa poptem ericsson ga 628 to so bili telefoni, ki sem si jih kupil sam potem sem dobival službene siemens s10 acitve pa siemens s35 nokia 6310i pa prvi blackberry že vmes če se prav spomnim potem še nokia 6230i pa htc p3600 za njim nokia n85 potem pa blackberry torch na žalost ga je po dveh letih voda namočila zato so mi partnerji iz dobro znane firme prinesli lumio. tukaj bom naredil črto in pokomentiral... vsi telefoni, ki sem jih imel nikoli niso bili najcenejši vedno je bila to sredina ali zgornji konec ponudbe nezadovoljen sem bil samo z dvema - htc in nokia, če razmislim htcju lahko odpustim, ker je bilo to nekaj let nazaj ko microsoft ni imel konkurenčenga mobilnega osja lumija pa se mi je zamerila do fundamenta pa bi po zgodovini lahko videli, da mi je nokia bila zelo pri srcu.
prišel je prestigio pap4300, ki ga je bilo potrebno sprobati in nokia je od tedaj v škatli jo bom dal v oglas, ker jo definitivno ne bom več uporabljal no zdaj sem ga zamenjal za pap4500 po 15letih uproabe mobilnega telefona pa se mi najbolj kolca po 6310i enostavno oboževal sem trajanje baterije in tudi oblikovno je bila v tistem času enostavno korak nad vsemi - pojem za poslovni telefon...
ob vseh silnih primerjavah zgražanjih takšnih in drugačnih pa lahko rečem da zadnje dva telefona ne vzujata v meni niti enga občutka kot sem jih doživljal s htcejm in lumio se pravi nimam kritike vsaj ne do sedaj ob primerni ceni pa se mi vsi modeli iz palete prestigio multiphone zdijo vredni svojega denarja, predvsem pa cena pri njih ne določa nivoja kvalitete in uporabnosti ampak jo krepko presega