Prekmurje

burgy

Pripravnik
18. mar 2009
223
0
16
Mislili smo iti danes in preko vikenda malo kolesarit v Prekmurje. Spati smo milili v kamperju v kampu.
Glede na to, da so kar nastradali s poplavami, me zanima ali je sploh za hodit sedaj tja gori ali res še veliko poplavljenga?

Vreme bo boljše kot v Istri, Pa res imamo že kar nekaj časa namen it na tisti konec na izlet ...
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
225
4
18
Murska Sobota
Dobrodošli
nahrung002.gif
.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
Mogoče bo večji problem, kot prevoznost, vreme ta vikend za kolesarjenje.
 

burgy

Pripravnik
18. mar 2009
223
0
16
Temperature petek - sobota so 25-25 stopinj. Za nedeljo pa je res napovedan že dež.
Torej gremo v Moravsek toplice, če bo slabo vreme se bomo pač skrili v kakšen pokrit bazen.

Hvala vsem za informacije.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
Odlično izhodišče za kolesarske ture
nahrung002.gif

Če rabiš kakšen nasvet za katero kar piši, če ti kraji niso znani.
 

burgy

Pripravnik
18. mar 2009
223
0
16
Ja res mi niso še znani tile kraji.

Smo v soboto kolesarili - prekolesarili Giročko.
Sem pa pričakoval po poti kakšne turistične kmetije, da bi kaj pozobali, vendar nismo nič pametnega našli. Dobro, da je bila v Ratkovcijh sirarna, da smo se okrepčali vsaj z jogurtom ...
Potem smo šli na kosilo šele popoldan v Martinjcih.

Drugič pa naredimo kakšno bolj ravninsko turo. Kam se splač zapeljati na ravnici?

vreme pa je bilo odlično, ko smo se v nedeljo zvečer odpravili domov pa seje začelo bliskati ...
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Turističnih kmetij je kar nekaj v okolici M. Toplic, Tešanovec, Bogojine. Škoda da nisi vprašal prej.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.287
2.672
113
V petek je namen zavit v Prekmurje. Zaenkrat je plan tropski vrt - orhideje in čokolada Passero. Pogledal sem tudi za omenjeno sirarno v Ratkovcih, pa je ob petkih zaprta. Za predloge se zahvaljujem vnaprej.
smile-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
www.vulkanija.si, zraven je Grad na Goričkem. Se splača pogledati graščino. Adrenalinski park ob Bukovniškem jezeru.

Grad je res zanimiv, pa še vinsko klet ima, simbolična vstopnina. Adrenalinski park je pa ganz neu. Prekmurje je zakon!
nahrung002.gif