beda v Kranjski Gori

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Prejšnjo soboto smo bili v Kranjski Gori. Otroka smo zjutraj pustili na Bedancu (položna vlečnica v Podkorenu) in se poganjali do poligona. Na netu so namreč imeli označeno, da štiriseda v Podkorenu dela. V resnici se je gor in dol vozil ratrak na zajli, v vrsti za sedežnico pa znak "zaprto". Sem šel vprašat žičničarje, kako to, žičničar pa me je spraševal po bralnem razumevanju njegove table. To, da sem prav tja prišel zato, ker ima na netu objavljeno, da žičnica dela, ga ni zanimalo. In da se od tam ne da odpeljati na kakšno drugo delujočo žičnico.
Kdaj bodo odprli, ni vedel, češ naj vprašam kar upravo, da zdaj še ratrakajo (bila je sončna sobota ob 9.30). Na tel. številki žičnic Kr. Gora ni mogoče dobiti žive duše, lahko le klikaš po odzivniku...
Skratka, lahko smo se peš odpravili spet na žičnico Bedanc, presežek njihove zimske ponudbe.

A je preveč subvencij ali zakaj imajo tak poslovni model? Meni bodo malokrat še prodali karto.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.318
950
113
Pred kratkim so tudi na Krvavcu računali polno ceno, obratovala pa je edino le Tiha dolina!

Bili so pa tudi znanci v tem času na smučanju takoj čez mejo v Italiji (nisem več ziher katero smučišče), ampak je glavna vlečnica delovala s 50% hitrostjo in nekaj prog zaprtih, čeprav so bile zasnežene.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Dobro, da imajo tako. Lahko se bodo šli projekt digitalizacije svojih procesov, našli bodo ponudnika, ki jim bo naredil ponudbo za 300.000, pokasirali bodo 150.000 nepovratnih sredstev za "digitalizacijo" in rezultat projekta bo, da bo človek na žičnici na telefonu zagnal app, kliknil gumb dela / ne dela in bo čez eno sekundo osveženo stanje na internetni strani. Ti boš sicer takrat že v Kranjski Gori, ampak stanje na internetu bo enako tabli pred vstopom na napravo.