Predelava Tomos Flekser rabim enega majstra

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Rabim enega majstra iz Lj oz. okolice da mi zrihta in zamenja zadnji zobnik za 22 zobnega. Lahko mi napišete kar PM.
hvala, lp Z
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.979
71
48
44
www.citroenar.com
A boš zamenjal samo zobnik? Ostale zadeve si že rešil?

Samo z menjavo zobnika, ne boš pridobil dosti.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.979
71
48
44
www.citroenar.com
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Lahko tudi še druge stvari,..bi prevzel predelavo?
lp, Z

Nebi
smile-1.gif


Sem pa pred leti poskusil na mojem flekserju zamenjat zobnik z avtomatikovim, pa ni bilo efekta. Malo hitrejši je bil, pa v klancih so nastali problemi ...

Flexerja ovira še tanek izpuh (koleno), ozka sesalna cev na uplinjaču. (če se prav spomnem 8mm, namesto 12) In bat nima lukenj na sesalnem delu.

Moj bo ostal originalen, imam pa prvo serijo, predprodajni model. (mislim da 1998 letnik) (dobil na tomboli
smile-1.gif
) Novejši modeli imajo že drugačne blatnike, mogoče so tudi "omejevalci" že kaj drugačni.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
8mm cev ce je sam koleno zožano lepo zbrusiš z bormašino al pa gravirko, velja tud za ostale avtomatike
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
Na mojemu, ki ga rabim za u štacuno in nazaj, pa poleti za na šiht, sem menjal naslednje reči:

- navaden auspuh od tastarega automatika
- tamali zobnik odzadaj, sem moral nove luknje zvrtat v zobnik, ker niso pasale direkt namesto prejšnjega
- ven je letela puša iz krivin, se je nekaj upirala, pa sem jo kar povrtal
- ena S gumica u zračnem filtru
- dihtunga na glavi je letela u kanto
- navaden bat za lamelne frgazarje, oni s stranskimi luknjami (se mi ni dalo vrtat)

Gre čist spodobno, pač kot običajni avtomatik, ravno tolko da te ne kolesarke prehitevajo...