Covid-19 Prebolevniki, cepljeni in cepilni listi, potrdila o prebolevnosti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Tako je, brezpredmeten rezultat, ki služi zgolj lastnemu firbcu. Nisem rekel, da so zanič. So pa rezultati nepredvidljivi in nimajo prav dosti veze s preboletjem, predvsem pa ne dajo odgovora na vprašanje kdaj si prebolel.
Točno tako, služijo za potešitev radovednosti in nimajo druge vrednosti kar pa ne pomeni, da so brez vrednosti. To, da "so zanič", je pa posledica moje napačne interpretacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Sem te mali višje nekaj vprašal, pa si zignoriral.
Se opravičujem, mi je ušlo.
Torej, enostavno: koliko % je učinkovitost pred zaščito? Torej vemo verjentost.
Sedaj pa nekaj drugega: baje cepivo bistveno zmanjša verjetnost težjega poteka bolezni. Torej bodo lahko ti kužni bolj verjetno asimptomatični? Pojma nimam, sem kmet. Ali bi torej ti lahko bolj trosili okrog? Poleg tega, da ker so cepljeni, izvajajo manj samozaščitnih ukrepov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Se opravičujem, mi je ušlo.
Torej, enostavno: koliko % je učinkovitost pred zaščito? Torej vemo verjentost.
Sedaj pa nekaj drugega: baje cepivo bistveno zmanjša verjetnost težjega poteka bolezni. Torej bodo lahko ti kužni bolj verjetno asimptomatični? Pojma nimam, sem kmet. Ali bi torej ti lahko bolj trosili okrog? Poleg tega, da ker so cepljeni, izvajajo manj samozaščitnih ukrepov.

Bernd Wiegand, župan Halle an der Saale, sproži alarm: v kliniki naj bi moški postal super širitelj - kljub dvema cepljenjima, brez simptomov in negativnega hitrega testa.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ampak vazno je, da samo nepreboleli prehajamo meje regij s PCR testi, vstopamo v Slovenijo s PCR testi, iz Slovenije sploh ne smemo, med tem, ko se lahko taki super spreaderji mirno gibljejo med drzavami.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Cepljen sem bil nekaj dni nazaj z AZ pa bi rad po 21 dneh preveril. Čisto nič drugega kot firbec me je.

Vprašanje je bilo, če kdo ve za cenovno ugodnejše teste. Nisem povprašal po subjektivnih mnenjih o testih.

Jaz tudi imam o tvojem odgovoru subjektivno mnenje, pa tega vseeno ne bom pisal, ker bi lahko bil žaljiv :)
In kaj boš naredil, ko ti bo domači test pokazal, da si brez protiteles? Če hočeš biti ziher pojdi na plačljiv antigen test = nekih 20€, pa boš imel še potencialne koristi od tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
Andy ti še kar nisi sprejel tega. Wtf človek ej 25x dnevno to ponoviš. Ja vemo, smo dojeli. Bogi si, ker nemores na Pag. Jebat ga , jaz tudi nemorem na Balaton srfat že celo sezono in bom preživel oziroma še živim in ti ne utrujam s tem kak so grdi do mene ker me majo v zaporu v slo. Pa se novo desko sn nabavo pred korono in jo ze eno leto gledam.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Sedaj pa nekaj drugega: baje cepivo bistveno zmanjša verjetnost težjega poteka bolezni. Torej bodo lahko ti kužni bolj verjetno asimptomatični?
težji potek in asimptomatičnost po moje nimata nobene veze. simptomatika je v 2 fazi, asimptomatičnost je faza 1, do faze 3-težek potek- pa ne pride, če si cepljen. še vedno boš pa imel 1 in 2 fazo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Andy ti še kar nisi sprejel tega. Wtf človek ej 25x dnevno to ponoviš. Ja vemo, smo dojeli. Bogi si, ker nemores na Pag. Jebat ga , jaz tudi nemorem na Balaton srfat že celo sezono in bom preživel oziroma še živim in ti ne utrujam s tem kak so grdi do mene ker me majo v zaporu v slo. Pa se novo desko sn nabavo pred korono in jo ze eno leto gledam.

mislim da se ne gre za pag, ampak za cudne, mogoce nelogicne pogoje za vstop in izstop iz drzave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
japaja, dokler je lahko šel na Pag, ga ni nič motilo.
Cist tko, vsakemu, ki si je zelel iti dol, sem pomagal z nasveti. Ali preko foruma ali preko ZS. Sel sem po kostanj v zerjavico in posredoval izkusnje z meje.
Marsikdo si se do meje ni upal iti, kaj sele, da bi probal priti cez.

Sel sem v izvidnico in vam posredoval izkusnje z meje. Pac, pri tem sem tudi profitiral s tem, da sem prisel cez, lahko pa ne bi. Nazadnje celo nisem.

In zdaj vas to moti?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
U ja kaj si nor kak si se žrtvoval za nas, kot vojni novinar, ki gre v vojno območje fotografirat.. tam tam nekje.

Evo sem se javo prvi faušljivec
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Prvi.
Zavidam, da moram jaz v tej nacistični Sloveniji živeti zaprt v stanovanju, on pa uživa v odprti, demokratični Hrvaški na Pagu.:valjamse:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Prvi.
Zavidam, da moram jaz v tej nacistični Sloveniji živeti zaprt v stanovanju, on pa uživa v odprti, demokratični Hrvaški na Pagu.:valjamse:
Fantje, vi ste bili se zaprti v obcine z maskami na frisu zunaj, ko sem jaz imel cohones in se zapeljal do meje.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Juhej, po YT doktoratu si sedaj prišel še do sklepa, da si zaslužiš medaljo za pogum.
Da fak, tebi se je res dokončno poslabšalo.
Še en teden in boš tapravo testo za politika. Seveda z medaljo za junaštvo, ki ti jo bo lutka pripel.