Pravila "klubov ugodnosti"

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Torej, tile klubi ugodnosti ... so to pač kr nekaj al so podvrženi kaki regulaciji.

sprašujem zato, ker sem se včlanil, v enega, kjer so pač bili pogoji zapravljanja in s tem popustov

najvišji je bil nad 5k zapravljenega 20 % popusta na vse nakupe ob predložitvi kartice.

Boniteta se resetira vsako leto oz. po zadnjem poizvedovanju 365 dni po prvem nakupu s kartico. do tu vse ok.

Zadnjič pa nekaj naročam, pa vidim da popust ni to to, grem na stran in so z datumom 9.11. 2021 gor novi pogoji

max boniteta 10 % nad 1k zapravljenega. nobenega obvestila nič.

Razumel bi da, v novem obdobju, novem letu pač spremenijo lestvico o tem obvestijo in je to to, da pa sred obdobja kar spremenijo pogoje pa nič ne obvestijo?

je to pač slaba poslovna praska ali mogoče tud goljufija?

Gre pa za slovenskega trgovca.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Pa saj niti ni, ne vem pa v cem bo razlika?

gre za sportandbonus klub od sportvision bivsi tomassport
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Sej to je problem, tak pa pridem potem na prevzem v poslovalnico pa mi trgovka pove da pac so dobili dan nazaj maile da je po novem tak in je to to … stranke so pa pozabli obvestit?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
zaj, če bi bila neka članarina za to, bi rekel da ni prav kar so naredili.
ker pa je stvar brezplačna, pa verjetno nimaš kaj...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Sej to je problem, tak pa pridem potem na prevzem v poslovalnico pa mi trgovka pove da pac so dobili dan nazaj maile da je po novem tak in je to to … stranke so pa pozabli obvestit?
predvsem si preberi, kaj piše v splošnih pogojih, ki si jih sprejel/podpisal ob včlanitvi v klub ugodnosti. mogoče pa je kak stavek na temo "ponudnik si pridržuje pravico do spremembe ugodnosti, kadar se mu sprdne..."