POZOR VSI MOTORISTI -Trening varne vožnje že jutri

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Če se zbudim, verjetno približno isti cajt

Bom tudi jaz probal priti ob 11h. S prijateljema sem načeloma zmenjen, a ni nič sigurnega, ker ju danes nisem dobil na telefon, ko bi se morali zmeniti za točne ure. Jutri dopoldne ju kličem in pribičam njuna konjiča iz garaž.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Sem bil tam, se preizkusil na poligonu, ugotovil da nimam pojma, potem pa smo šli še na furo do Dvora.
Srečal in spoznal sem Losta, Andyja sem samo videl ko se je peljal mimo, ampak so hitro šli, tako da jih nisem ujel, vendar sem njegova dva kolega na Bimoti in Hornetu videl še pred Kočevjem in v Dvoru, ko smo bili na kavi.

Na treningu varne vožnje je bilo presenetljivo veliko ljudi kljub temu, da gre sezona h koncu. Eden izmed udeležencev je dvakrat položil BMW-ja. Všeč mi je bilo, da preizkusiš tudi zaviranje "na polno", pri katerem mi je vsaj petkrat zablokiralo prednje kolo, ampak se da vse rešiti. Dobro je to, da se naučiš pravilne reakcije, da se v resnični kritični situaciji ne zakolješ zaradi napačnega ravnanja.
Reševalec na motorju je pokazal kako se pravilno sname čelado ponesrečenemu motoristu.

Skratka: Takšne treninge priporočam vsem motoristom, saj imaš lahko od tega veliko koristi. Razen tistih, ki itak že vse vejo in obvladajo.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Blo je kul ja, folka glih prov, vreme taprav, edino mal prevec cigotov, samo to je pač klasika za to lokacijo. Če bi jih bilo manj, bi bilo že sumljivo.

Se pa vid da policaji in reševalci dajo skozi res veliko treninga kar se tiče poligona, ker imajo naštudirane tole v nulo in jih z veseljem pogledas. Faca je bil policaj k se je spravu na tistga potovalca ( gretzky, kwa je že bil un motor srebrn, tist mobilni kavč..? ) , k je tolk polagal ovinke da ga je še ene parkrat pobrusil
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
( gretzky, kwa je že bil un motor srebrn, tist mobilni kavč..? )

Honda Gold Wing. Z dodatnim usnjenim kovčkom (zabojem) zadaj, ki že tako dolg motor podaljša še za dodatnega pol metra. Je imel kar tablico na tem dodatnem kufru.