POZOR VSI MOTORISTI -Trening varne vožnje že jutri

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Torej

v začetku Marca sem spraševal na policiji kdaj bodo imeli t.i. terninge varne vožnje motoristov, vendar mi takrat niso znali sporočiti datumov.

Danes pa presenečenje, po tolikem času, so mi ponovno poslali odgovor, da se začnejo že jutri, tako da pohvale tistemu ki se je spomnil poslati. Pa dvomim da je bilo samodejno glede na to da pod prejemniki sem naveden le jaz in ne cela skupina, skratka pohvale za ažurnost.

http://www.policija.si/portal/szj/szj_prikaz_det.php?id=3016

Se bo kdo udeležil? Jaz pridem, če bo le vreme !
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Jaz jutri ne bom mogel, tako da grem verjetno v nedeljo v vodice pogledat... edino malo mi je storast ker je ze ob 8h zjutraj...
stupid-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz verjetno pridem šele okoli enih, saj sem do 12-ih v službi. Upam, da se bo še dalo zapeljati po poligonu.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
ksz....

danes sem se slučajno pred Maximus v MS prpelal, pa je tudi tam bilo pol parkirišča ograjenega s trakom, po sredini pa so se okrog stožcev podili policisti in motoristi, pa še en skuteraš....

se zgleda pri nas tudi kaj dogaja pred sezono, žal je bil obisk bolj klavrn, vsega skupaj je blo v tistih pol ure, ko sem bil tam, ene 6 motorjev, od tega 2 policaja
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Jaz sem vse skupaj prespal , dolga noč pač
smile-1.gif
)
Tako da "lovimo" drug termin.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Če ne bi deževalo, bi prišel. Če jutri ne bo deževalo, pridem v Vodice. Samo napoved ni obetajoča.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Jaz sem se pripeljal mimo v LJ ob 14:45, je malo rosilo
smile-1.gif
pa je bilo ravno konec vsegaskupaj... mi je pa eden od policistov (zelo je bil prijazen) rekel da naj pridemo jutri v vodice, pa raje dopoldne ker bo manj moznosti za dez... jaz bom verjetno iz lj startal okoli 9h, ce gre kdo zraven naj sporoci...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Ce bom šel, te poklicem pa gremo skup. Samo odvisno je od tega kdaj pridem domov danes / jutri.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz sem bil danes na poligonu, ki se je ravno sušil po plohi. Sem vozil več kot četrt ure, potem pa me je že ful roka bolela, saj na poligonu veliko delaš s sklopko, pri mojem Triplu pa je ročica sklopke zelooo trda. Ko je začelo kapljati z neba sem se odpravil domov, na poti me je dobro opralo in mi iz kombinezona spralo mušice (motor pa je bil ful usran). Policista sta bila zelo prijazna in takšne akcije bi lahko organizirali vsak mesec (na Maksijevih delavnicah je bil ponavadi zelo dober obisk). Šele na poligonu vidiš, kje so pomankljivosti v tvoji vožnji.

@anzee: a imaš mogoče rdeč kombinezon? Sem v bližini avtosejma telefoniral in se je nekdo na supermotu mimo pripeljal, ura bi znala biti prava.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ujebemumater, za las sva se sfalila. Ja, imam črno-belo-zlato kombinacijo kombinezona. Tam okoli poligona sem bolj gledal za Lostovo R6, na supermote niti nisem bil tako pozoren (čeprav mi je na poligonu nekdo na Duke-u z avspuhi sekal v glavo).
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Lostova R6 je bila doma, pa še za jutri mi kaže slabo ker bom verjetno ob 12 moral na eno skupno kosilo
frown-1.gif


Bom videl, ce bom dost zgodaj ustal pa da se mi bo dal it na mraz, bom prletu,we'll see .
Tolk cajt sm čaku da bom šel vsaj pogledat tole,potem pa me tkole obveznosti zjebejo.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Jz sm bil dons ob 9:15 ze v Vodicah... je blo kr neki ljudi, vreme je zdrzu (ko sm prsu domov se je uscal
smile-1.gif
), policista sta lepo razlozila vse... skratka blo kr cool. Vaje so ble pa tiste tipicne ubistvu kot na izpitu za motor. Vozit osmico, krozenje, bremzanje, izogib oviri, slalom, na zacetku je pa se motorist resevalec predaval o tem kako pomagas ponesrecenemu motoristu..

Hehe, sem se skor zlozu enkrat k sm se izogibu oviri, oziroma k sm bremzu pred zavijanjem, sm ze neki balanco levo desno motovilu :D
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz

Citat:
Preventivni trening varne vožnje Izola 2009 - vabilo motoristom

PU Koper



Postaja prometne policije Koper in Policijska postaja Izola skupaj z društvom Motoristi za motoriste vabita na preventivni trening varne vožnje Izola 2009, ki bo v soboto, 23. maja 2009, na poligonu avtošole v TPC Ruda Izola.

Policisti vam bodo - skupaj s Svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Izola, Prehospitalno enoto nujne medicinske pomoči Obala, Izpitno komisijo Koper in drugimi organizacijami in posamezniki - predstavili najpomembnejša prometna pravila in podali nasvete za večjo varnost motoristov v cestnem prometu.

Program:

ob 9.30 - zbor
ob 10.30 - prva pomoč
ob 11.00 - prometna pravila in krožišče
ob 11.15 - varnost, spretna vožnja, možnost preizkusa na poligonu ob pomoči strokovnjakov
ob 12.30 - panoramska vožnja udeležencev prireditve
ob 13.30 - pogostitev in pogovor


Vabljeni motoristi vseh starosti!