Pozna kdo-Hotel Donat,Zadar?

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.468
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Za krompirjeve počitnice mislim s familijo v Zadar, hotel Donat, pa me zanima, če kdo pozna ta hotel?nZanima me tudi, kaj si lahko ogledam v Zadru in okolici ta čas oz. kaj naj počnem, razen žrtja in popivanja, saj vreme najbrž ne bo več primerno za kopanje v morju!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.468
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če že nobeden ne pozna tega hotela, mi lahko svetujete vsaj glede tega, kaj si lahko v Zadru in okolici ogledam v tem času, ko bo najbrž že premrzlo za kopanje v morju?
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Hotel je ok, prenovljen pred par leti. Kopanje imaš v hotelu Funimation. Mesto je cca 3km oddaljeno od hotela. Kaj posebej pa jaz nisem hodil okrog....
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Če že nobeden ne pozna tega hotela, mi lahko svetujete vsaj glede tega, kaj si lahko v Zadru in okolici ogledam v tem času, ko bo najbrž že premrzlo za kopanje v morju?
V Zadru greš lahko do starega dela mesta, tam spiješ kakšno kavo ali poješ sladoled (če ne bo premrzlo), lahko se zapelješ tudi malo bolj južno do slapov Krke, to je res lep izlet, lahko se zapelješ tudi do Biograda na moru, je tud kr kul.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

... oziroma uloviš trajekt za Ugljan (vozi 15 minut) in se povzpneš na vrh z oddajnikom (ne vem imena), od koder je super razgled na otok, Zadar in Velebit.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
V zadru lahko vidiš marsi kaj cerkev sv donata, stolp sramote, pa 5studencov, pri kopališču majo naprimer dtudenec ki je kakih 5 metrov od morja in pod morsko gladino, majo morske orgle....

Hotel donat je čisto vredu pred par leti so ga prevzeli (mislim da neka nemška firma) in komplet prenovili.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.054
113
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

... oziroma uloviš trajekt za Ugljan (vozi 15 minut) in se povzpneš na vrh z oddajnikom (ne vem imena), od koder je super razgled na otok, Zadar in Velebit.

Sv. Mihovil. Na drugo stran imaš pa lep razgled na Dugi otok in Iž.

Se pa z avtom da brez problema do vrha... Je pa odcep takoj pri tem križišču, ko prideš iz trajekta in greš v križišču desno.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Mihovil
zmaga.gif
- točno!


Samo malo tricky je tisti odcep za najdit... zgleda kot dovoz do hiše. Jaz sem ga dvakrat prevozil
smile-1.gif
.

Bil tam lani za novo leto. Ognjemet nad Zadrom kot na dlani.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.054
113
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Samo malo tricky je tisti odcep za najdit... zgleda kot dovoz do hiše. Jaz sem ga dvakrat prevozil
smile-1.gif

To pa drži ja... Sicer se je meni us*alo v prvo...