post-covid potovanja po svetu?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem..

Super, da smo začeli sproščat covid ukrepe.. Ker sem necepljen, me to zelo veseli... Ampak vseeno povsod po svetu verjetno še ni tako, kajne?

Šefica nam je spet ponudila možnost za službeni obisk kakšne konference po svetu... In seveda ponavadi izberemo kakšno bolj oddaljeno državo.. ;)

No, in gledam malo po svetu glede covid stanja ter nekak opažam, da se je očitno evropa začela "odpirat" glede covid ukrepov, ostali svet pa še niti ne...

Npr.: Singapur, Tajska, ZDA,... še vedno moraš bit cepljen...

Smo pa bili lani novembra v Dubaju, za kar smo rabili samo PCR test, ki so ga pogledali samo na letališču in na Expu, nikjer drugje (ne v hotelu, skratka nikjer...).

Spremlja kdo stanje po svetu glede covid ukrepov? Tak od daleč je za opazit, da je evropa začela opuščat covid ukrepe... Misli ostali svet v bližnji prihodnosti sledit podobnim opuščanjem ukrepov?

Saj vem, da noben ne vidi v prihodnost, ampak če je kdo kje zasledil kakšne informacije o sproščanju covid ukrepov po svetu?
 
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
šefice pa ne dam.... :p Hehehe :D

Drugače pa ja, v to temo se lahko zapisuje, ko bo kdo kje videl, da po svetu sproščajo ukrepe - sploh za necepljene... ;)
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
60EA35A4-733A-4780-97E1-42BAF2041866.png

Sem ravno zasledil, kaj vec pa sam pogooglaj, ce ti je zanimiva destinacija.