Portugalska

Ziga

Pripravnik
17. sep 2007
39
0
6
Zivjo

Potreboval bi kak naslov od dobrega vodiča po portugalski (pa NE lonely planet). Al pa ce napišete kam se splača it pa kaj vidt.

Tnx
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Moje izkušnje...bolj greš proti jugu države, lepše je
wink-1.gif
in seveda toplejše

Z mojo sva najela avto in se podala na en roadtrip...naredila 2400 km po celi državi...začela sva v Portu, se najprej zapeljala do Villa Reala, potem pa samo črta proti jugu...nisva šla čist do juga države, sva pa videla kar lep delček med Portom in Zambujeiro Da Mar (majhen kraj, blizu Odemire) - upam, da sem prav napisal. Od tu je pa potem še približno 100 km do juga države...
Vse kar sva imela je dobra avtokarta...kam se bova zapeljala sva se spotoma menila...

Je pa dobro to, da je bila ona že prej pol leta na izmenjavi v Coimbri, tako da vsaj jezik ni bil problem
smile-1.gif


Saj pripravljam reportažo, tako da boš iz tam kej več koristnega 'povlekel'
wink-1.gif


LP
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Qmi pravi:
Moje izkušnje...bolj greš proti jugu države, lepše je
wink-1.gif
in seveda toplejše

Moje izkušnje - bolj kot greš proti jugu, grše je. Porto je čudovit, no Lizbona tudi, ampak v Algarve se ne bi vrnil nikoli več. Puščavska kolonija Britancev ...
crazy1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Probaj it mal na sever od Porta, je zelo zanimiva pokrajina (npr Villa nuova de Famalicao) in manjša mesteca, v katerih imaš občutek, da se je čas ustavil nekje v tridesetih.