Popravilo sedežne garniture

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Potrebno je popraviti kavč, saj so otroci skakali po njemu in je spodaj počila ena deska in tako se je sedalni del nekoliko posedel. Ni za pustiti, boljše ne bo, potrebno je popraviti.

Spodaj je tudi zašito blago, tako da bo potrebno odpreti in zamenjati/ojačati ploščo. In zašiti nazaj. Priporočate koga okoli Kranja oz. tega dela Gorenjske?

Pa še eno vprašanje: ali pridejo tudi na dom, da bom 2x prišparal na trpljenju zaradi nošenja po štengah (okna in balkon odpadejo)? Ali bo treba še kombi najeti in peljati?

In ja, popravilo se splača.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Zakaj pa ne bi sam odrezal tisto spodnjo tkanino (ki itak nima neke vloge) in pogledal kaj je na stvari, ter morda sam zamenjal tisto dilco (in naumil pod njo še kako nogico, da bo zadeva vzdržala naslednje skakanje).
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Sem sicer že razmišljal v to smer. Bo zaradi tega kaj več prahu v sedežni? Starejši je alergik na pršico. Talno gretje, robotski sesalec spodaj sesa...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Potrebno je popraviti kavč, saj so otroci skakali po njemu in je spodaj počila ena deska in tako se je sedalni del nekoliko posedel. Ni za pustiti, boljše ne bo, potrebno je popraviti.

Spodaj je tudi zašito blago, tako da bo potrebno odpreti in zamenjati/ojačati ploščo. In zašiti nazaj. Priporočate koga okoli Kranja oz. tega dela Gorenjske?

Pa še eno vprašanje: ali pridejo tudi na dom, da bom 2x prišparal na trpljenju zaradi nošenja po štengah (okna in balkon odpadejo)? Ali bo treba še kombi najeti in peljati?

In ja, popravilo se splača.
Tapetnik pride na dom, odpelje in pripelje popravljeno nazaj.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Evo, se lotil zadeve in popravil... :cheer:

Klamfice preč s šraufencigerjem, blago lepo odmaknil da sem prišel poleg. Zamenjal počeno desko (taka kot pri posteljnem dnu), zaklamfal nazaj... :zmaga: Jaka muda... :fredi:

Krepko prišparal, saj sta me deski v Obiju koštali malo manj kot 5€, klamfe pa malo več kot 5€. Pa pivo za soseda, ki je posodil električni spenjač... :nazdravje:

Najbolj vesel pa tega, da ni treba spet ovinkov polagat po stopnišču... :aplauz:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Evo, se lotil zadeve in popravil... :cheer:

Klamfice preč s šraufencigerjem, blago lepo odmaknil da sem prišel poleg. Zamenjal počeno desko (taka kot pri posteljnem dnu), zaklamfal nazaj... :zmaga: Jaka muda... :fredi:

Krepko prišparal, saj sta me deski v Obiju koštali malo manj kot 5€, klamfe pa malo več kot 5€. Pa pivo za soseda, ki je posodil električni spenjač... :nazdravje:

Najbolj vesel pa tega, da ni treba spet ovinkov polagat po stopnišču... :aplauz:
Lepo, sem ti ravno hotel napisat točno to.