Poplave 2023 -predplačilo 20% škode

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Bom poslal dopis nazaj, da je še sanacija v postopku.

Vidim pa eno napako države, niti en uradni organ ni slikal škode pred sanacijo, ne občina in tudi zavarovalnica ne.

Zdaj si bo narod dobil račune na ¨fizično osebo¨ in napihnal ceno, slikat moraš pa tako samo po končani sanaciji. Kdo bo vedel, če imam novo betonsko ploščo ali pa estrih? Kako bodo vedeli, če so novi ometi ali stari? V tem primeru, dobiš račune za material, delo pač ¨požereš¨.
 

nula

Zelenc'
28. jan 2024
28
-6
3
Evropska sredstva so že pokradli. Sedaj bo treba vrniti mizerna sredstva zaradi poplav,ki so nastale kot posledica kraje denarja za vzdrževanje vodotokov.
Vsi poplavljenci vemo,da smo imeli največ škode prav na premičninah in opremi.Ta škoda se sploh NI OCENJEVALA-vsaj pri meni!
Pokradli so milijone z računalniki ,nabavo stavb mimo vseh pravil in kot je razvidno iz letnega poročila Geni manjka cca 10 milijard kot razlika med proizvedeno in pokasirano elektriko!!! Čas bo ,da se ustanovi kakšna prava civilna družba,ki bo ščitila naše pravice in ne samo pravice lopovske in kriminalne elite! Moje odziv bo ,da ne sodelujem v teh postopkih za vračilo v še eni izmed prevar te gnile golobnjadi! Bom pa v primeru vračila tem mizernih sredstev pisal na vse medije in institucije v EU kako se pri nas krade revežem,poplavljencem in drugim depriviligiranim skupinam!
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

nula

Zelenc'
28. jan 2024
28
-6
3
Pa še nekaj se vprašajte - kako bo pri naslednji poplavi? Vodotoki so nevzdrževani! Naslednja poplava bo za državo gratis!
Boste vsako leto obnavljali hišo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.545
4.477
113
49
Na sončni strani ALP
Boste vsako leto obnavljali hišo?

Omislili si bomo nekaj v tem smislu...

1729256991085.jpeg


...in pripravili potopne črpalke pa še kakšen agregat poleg, če štroma zmanjka... :rolleyes: