Pomoč kam?

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Meni pa Bristol, Kopenhagen, Madrid ter šele potem Moskva če bi šel z družino.
Če bi šel pa sam pa Moskva - pač plača
smile-1.gif


če ni skrivnost - kaj oziroma kje pa delaš?
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Hm, Moskva pa muce radodajke? Kaj pa ce so samo nepotvorjene zenske?
Pa zakaj razlika ali sam ali z druzino?
Se veno Moskva. In ja, obrnes kakorkoli, smo slovani.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Muce niso radodajke ampak €dajke še raje pa ¢$dajke
redface-1.gif

Zakaj razlika - pomisli na vrtec in kasneje šolanje, varnost otroka in žene, vpliv okolja na otroka ...
Ravno poslovanščenja se bojim - poglej Ru in Ukrajino, pa ruske posnetke iz avtomobilov pa če hočeš še zgodovino - Slovani smo do sedj pobili največ svojih ljudi, pa še samo prigoda iz službe. Na sestanku smo premlevali plane, realizacijo ter vzroke, vsi smo priznali zaplaniranje razen rusa, ki je navajal izgovore o padcu kupne moči ..... .
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ma saj verjetno Moskva res ni najbolj prijazno okolje za mlado družino, čeprav imamo verjetno malo izkrivljene poglede na to.

Meni se zdi, kot da si se že za Kopenhagen odločil, pa rabiš samo še malo potrditve
grin1.gif


Je pa na Danskem tako, da če si navajen na našo državo po geografiji ti bo tam muka. Nas so peljali na njihovo najvišjo "goro" in se mi pač malo bolj športno oblečemo in obujemo, stopimo iz avtobusa in gremo 2 minuti! (brez pretiravanja) v hrib, ki je visok 170m
hysterical-1.gif


Mene to najbolj moti pri potencialnem cilju, če ni nikjer, blizu ali daleč na obzorju, kake visoke gore. Sploh, če se seliš za 4-6 let.