Polnjenje kartuše tipa 364 za printer HP

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Pozdravljeni strokovnjaki.
Zanima me, ali se kdo doma, za lastne potrebe, ukvarja s polnenjem kartuš tipa 364 in če ni prevelika skrivnost pove, kako prelisiči printer, da po vstavitvi napolnjene kartuše printer to upošteva kot novo?
Ugotovil sem namreč, da printer (HP Photosmart B110) napolnjeno kartušo nikakor noče prepoznati kot polno,...

P.S.
Rajši vidim, da mi admin zbriše post, v kolikor meni, da postavljeno vprašanje posega na podoročje kršenja avtroskih pravic, kot pa da berem levite, kako je s kupovanjem ZELO dragih originalnih kartuš potrebno podpirati razvoj le - teh.
Glede na to, da je v Youtubu so prikazani postopki, pri katerih je potrebno izvesti menjavo čipov.,.. Torej brez nakupa nove akrtuše in potem menjave na napolnjeno očitno ne gre ali pač?
redface-1.gif

KRIZA JE! ZNAJTI SE JE TREBA!
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Mal provokotivno, ampak mislim pa čisto resno,... NE morem verjeti, da ni nobebega konkretnejšega odgovora, glede polnjenja kartuš,.. (?!)
sprasujem se.gif

Kaj res vsi kupujete originalne kartuše?
sprasujem se.gif

Ali pa ste za razliko od mene tako pametni, da ste že v osnovi kupili printer s cenejšimi kartušami? Če je temu tako, kateri modeli printerjev so to? ČE NI PREVELIKA SKRIVNOST SEVEDA oz. če zagovorniški lobi originalnih kartuš le ni prevelik?
10.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Ti bos se doktorat spisal na temo tega cheapo tiskalnika....

1. zelo draga originalna kartusa stane ogromnih 8€ (za barvne) in 9€ za crno, ce se ze gres te spase potem teh 40€ ne strasna zadeva

2. ce se v trgovini nekaj prodaja to se ne pomeni da je ok, se manj da je dobro ali deluje

3. uporabi Google: INK LEVEL RESET KLIK
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ti bos se doktorat spisal na temo tega cheapo tiskalnika....

1. zelo draga originalna kartusa stane ogromnih 8€ (za barvne) in 9€ za crno, ce se ze gres te spase potem teh 40€ ne strasna zadeva

2. ce se v trgovini nekaj prodaja to se ne pomeni da je ok, se manj da je dobro ali deluje

3. uporabi Google: INK LEVEL RESET KLIK

Ojla;
no takole ti bom povedal "eazy" , tebi in podobno mislečim, ki zagovarjate razvoj in plačevanje originalnih kartuš, ki "sploh niso tako drage"..
d055.gif

Doktorata na temo cenovno ugodnega printanja nisem spisal, ti bom pa podal mal provokativen, nikakor pa NE nesramen odgovor!!
"Ti, ki si pri denarju, kar veselo plačuj po 47,63 EUR + poštnina (če kupuješ preko neta) za komplet 4 ORIGINALNIH kartuš tipa 364!!
Mene namreč sedaj, po uspešno opravljenem doktoratu, stane polnjenje ENEGA KOMPLETA (se pravi 4 kartuš) točno 1,74 EUR-a. In NE nisem se zmotil pri napisanem znesku!
cheer.gif


Pa srečno pri kupovanju poceni, originalnih kartuš ti želim!!!!
Saj nisi zameril, kaj?
evil.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
N560 treba je vedet za nekatere je to biznis (nas recimo) in tudi če bi vedel ti take informacije nebi ven izdal.
Jih sicer veliko takih splošnih povem in razložim ljudem vendar tak primer je pa malo bolj delikaten, sploh če ti rata zdaj te HPjeva črnila laufat v večih tiskalnikih (obnovljena črnila).
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Pozdravljeni;
ker dobivam zelo veliko zasebnih vprašanj, kako sem si uredil tako poceni printanje, sem se odločil, da bom razkril vse podatke, priložil linke, končno lahko do njih pride vsakdo, ki zna uporabljati strička googla. Sorry, mogoče je pa tud teta,...
redface-1.gif

Potreben je račun na ebayu, priporočljiv je Paypal račun, potem pa samo čas (10 dni), ko dobiš pošiljko na dom.
Informacija velja za kartuše tipa hp 364! Preverjeno delujoče na printerju Hp Photosmart B 110 a in še nekaj tipov še novejših printerjev, ki jih uporabljajo moji prijatelji, pa njihovih tipov printerjev ne vem!!!
Nakup se začne nekako takole:
Nakup 4 inekcij 10 ml in pripadajočih dolgih igel: najbližja lekarna;
Nakup para rokavic za enkratno uporabo: najbližja trgovina;
Nakup kartuš: http://www.ebay.com/itm/110874895624
Nakup čipov: http://www.ebay.com/itm/110963354279
Nakup originalnega Hp črnila: http://www.biro.si/si/kje-smo-d31.shtml
Link z video prikazom priprave kartuš in polnjenjem: http://v.youku.com/v_show/id_XMjYyNTk2MDI0.html

Pa veliko sreče in predvsem ugodnega printanja!
cheer.gif

P.S.
Za kakršnekoli težave v primeru težav NE prevzemam nobene odgovornosti. Vse počnete na lastno odgovornost!
Meni preverjeno deluje, na čez 1500 sprinanih listov formata A4!
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
zadeva deluje čip resetiraš trajno, glede polnjenja pa je tako, če kupuješ tonerje ali kartuše na ebay so že itak poceni in se ti jih ne splača sam polniti. oz. za moj samsung se že izplača, daš 36 eurov za prah s katerim lahko 2x napolniš toner, program za trajni reset cipa stane 15 eurov, skupaj torej za 52-55 eurov imaš 2x polnjenje, cena 2x komplet tonerjev (8 kosov) pa je 410 eurov

lp
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
s čipom vred jih dobiš na ebayu za cca 7€.....tito-express.de