Poliranje avta - Kje v Lj?

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Sicer že kar prežvečena tema vendar me vseeno zanima kdo v Lj solidno popravi pikice od kamnčkov na avtu in ga tudi za ugodno ceno nato dobro spolira?

Sploh koliko kaj stane poliranje avta?

Ne mi dajat nasvetov, naj ga sam spoliram, ker nimam ne prostora ne časa ...

Predvsem pa ... za popravljat pikice imam dve levi roki, sem na enmu prejšnjemu avtu to delu pa je bilo še grš ...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.258
269
83
38
Ljubljana
Topfinish, Trzin, zelo kvalitetno a drago
wink-1.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
po zadnji info poliranje z Cairbonom in zaščita pri TOP FINISH-u za moj avto 220€...mimogrede z 5 letno garancijo...
sedaj pa a je to ugodno ali ne....pa naj vsak presodi glede na svoj žep...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Je res ja...

Mel so gužvo, govorl smo velik, super fantje, sam če bi blo res na tako profesionalnem nivoju, bi me zavrnili, ker pač niso zmogli.

Na avtu so ostali hologrami od poliranja, liquidglass je pa tudi nekatere dele avtomobila videl le od daleč, kaj šele mislim da 2 ali 3 nanose kot je bilo rečeno. Avto sem dogovorjeno čakal cca. 3 dni, potem pa priden in čakam v okolici še ene 3-4 ure, med tem časom so pa avto sploh zrihtali, prejšnje dni je pa pomoje parkirišče grel.

Kar se čakanja tiče jaz že potrpim, raje kot da dobim nekaj slabo narjeno in to je nažalost bilo, plačal pa hm..200 današnjih € za poliranje + liquidglass zaščita.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Lahko sem pa eden izmed res redkih, kateri so mel "težave" in slabo opravljeno delo?

Problem je denar, katerega zahtevajo...bi mi vsaj to spustil in me odpravil...naredli so za recimo za 20€ več oz. bolje kot moj kolega, kateri mi je spoliral avto za 30€.
rolleyes-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
200€ za kvalitetno poliranje brez sledov hologramov in zaščito s cairbonom bi plačal.

Ugodnejši ponudniki, so pa tisti, kateri še niso tako popularni kot Topfiniš...poglej v podforum Tehnična pomoč.