Uporabljate neposodobljen brskalnik. Ta ali druga spletna stran morda ne bo prikazana pravilno. Posodobite brskalnik ali uporabite alternativni brskalnik.
Seveda so eni bolani, tako ali drugače. Zakaj pa misliš, da so zastoji, ko je na drugi strani ceste nesreča? Folk nima niti najmanj etike...
Policija, pa vsakemu jurja kazni, pa bi mogoče pomagalo...
Zanimivo je bilo poslušat psihologa, kaj pomeni naslanjanje ljudi nad drugimi za polnjenje ega.
Je rekel, to niso zdravi komentarji, tega ne naredi zdrav človek, le ranjen človek z blaznimi težavami, ko se dvigne na mesto sodnika in reče: ti si tak pa tak.
Pa ti hitro pride na misel alter tabla in nekaj sodnikov s težavami
se bodo že našli
Ta stran uporablja piškotke, ki vam pomagajo prilagoditi vsebino in funkcionalnosti ter obdržati prijavo, če ste registrirani.
Z nadaljnjo uporabo tega spletnega mesta soglašate z našimi piškotki.