POI kampi Slovenija, Hrvaška, Črna gora,BiH,Srbija

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Ker po moje ne gre za nelegalno vsebino in prihaja čas kampiranja, bo prišlo prav kampistom, še posebno avtodomarjem. Malo se morate poigrati in izbrati kaj potrebujete. Je pa zbranih kar 31000 kampov po celi Evropi. Možna je tudi izbira po državah. Stran je razločno urejena.

http://www.archiescampings.eu/eng1/
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Hvala. Za Igo je file v obliki kml. Je to OK za Primo android ali je treba kaj konvertirat? Če kdo seveda ve.
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
434
11
18
Pozdravljeni,

naložil sem kampe na Garmina. Zanima me kako naj nastavim, da se mi v določenem kraju na mapi prikažejo vsi kampi v mestu oz okolici?

Prikaže mi le tistega, ki ga poiščem iz nabora kampov?
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
434
11
18
Sem preveril in imam nastavljeno. Poizkusil sem naložiti .gpi datoteko kot je navedeno najprej na samo napravo v mapo Garmin/POI, nato sem poizkusil naložiti neposredno na spominsko kartico v mapo POI in nato še na spominsko kartico v mapo Garmin/poi.

Nobena varianta mi na mapi ne prikaže kampov. Nisem pa še poizkusil z POI loader-jem. Morda moj model ne podpira neposrednega kopiranja .gpi datotek?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

POI so urejeni po državah v podmapah.

58.png

62.png

67.png

76.png

80.png

107.png
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Hvala za vse posodobitve. Me pa zanima za iGo-ta. Če dam te točke gor, mi prikaže le Slovenijo, Hrvaško in BiH. Srbijo in Črno goro pa ne pokaže na napravi. Naučil sem se še dodati ikone za prikaz posamezne točke. Ampak za prikaz ostalih dveh mi pa zmanjka znanja. Prve tri prikazuje, ostalih dveh pa, kot da jih ni. Prosim za pomoč.

Dobil odgovor od Snecerja. Hvala. Bom pa dodal tukaj še za ostale.
pozdrav.gif


iGO ima neko omejitev in kaže samo prvih ne vem kolko 100, če se ne motim...
Ostale pokaže, ko si bližje njim.
 
Nazadnje urejeno:

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ne vem sicer ali so dodani vsi kampi in se zato ne dogaja nič novega s POI točkami na tej strani. Sem pa opazil, da že nekaj časa ne deluje povezava >GPS lokacije kampov<. Kako je s tem?