pohvala...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
danes se tko peljem iz službe, lepo na tomačevski rondo, vse poteka lepo tekoče dokler pred sabo ne zagledam avtomobilov, ki vklapljajo vse 4 žmigavce ter na polno bremzajo (itaq da noben ne ve kaj je varnostna razdalja...) in že sm v stoječi koloni. ko se počasi cijazim naprej razmišljam kaj bi spet lahko bilo... kmalu zagledam na desnem pasu policijsko astro karavan z lučkami, nato sledi varnostni trikotnik... itaq, spet so se skantal, kaj pa drugega... in kaj vidim za tem? stardeca s klobučkom v starem hrošču, ki je več kot očitno crknil ter policista, ki je hrošča sam na polno porival, da bi vžgal in se odpeljal dalje... svaka mu čast, temu se reče biti koristen
aplauz.gif



...da ne boste mislili da vedno samo p33sdim čez policaje - jih znam tudi pohvalit, če si to zaslužijo. in prej omenjeni policist si jo definitivno zasluži
cool-1.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
tudi mene so morali enkrat potisnit policaji , sicer hrvaski, sicem malo jim je bilo nerodno, so malo gledali naokrog ce jih kdo vidi pa eno roko v zepu in tisali so z eno roko vzgal mi je pa avto vseeno
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ej nebi vedu, sm se mimo peljal ravno toliko časa, da sm videl policaja, kako je stopil v akcijo in začel porivat hroščadino
grin1.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
a je res potrebna tema za vsak [censored] k se vm zgodi na cesti?

no, sej ce moti samo mene, kr odpirajte, jst bom prezivel.
smile-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A je res potrebna tema za nakup tvojega Saaba? Google ima večjo bazo podatkov:D

Policaji so zakon, pa pika!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In zakaj ne, tokrat je to pozitivna novica, katerih nam vsekakor primanjkuje. Bravo Policja!
cheer.gif


Hm, kaj pa tvoje teme o Bentlijih in podobno....morda postavljanje pred cyber bejbami....
17758-icon_confused.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
in kaj vidim za tem? stardeca s klobučkom v starem hrošču, ki je več kot očitno crknil ter policista, ki je hrošča sam na polno porival, da bi vžgal in se odpeljal dalje... svaka mu čast, temu se reče biti koristen
aplauz.gif
Nič takega, to sem videl letos sigurno že ene trikrat. Nazadnje včeraj zvečer na Dunajski nasproti WTC-ja. Dva sta se zaletela, prvi avto je policaj z drugimi vozniki pomagal porivat ene 30 metrov (da so ga spravili z vozišča).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik Matey pravi:in kaj vidim za tem? stardeca s klobučkom v starem hrošču, ki je več kot očitno crknil...

Sem že misli, da je ateja pobralo.
shocked-1.gif
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
tudi mene so morali enkrat potisnit policaji , sicer hrvaski, sicem malo jim je bilo nerodno, so malo gledali naokrog ce jih kdo vidi pa eno roko v zepu in tisali so z eno roko vzgal mi je pa avto vseeno
grin1.gif

mene tudi.
Me je ustavil z napolzaribano, nerigistrirano renault 19 16v pa še plus mi dokumente vse pregledu in ni ugotovil da so čist druge tablce gor.Na koncu pa me je še porinil da je vžgal.
Svaka mu čast!!!
cheer.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
z bentleyem se lahko postavljam tudi pred realbejbami, tu se strinjava verjetno.
grin1.gif


no sej sm reku, da ce moti samo mene nic hudega. pac se mi zdi glupo da vsak tadrug napise da je bla dons guzva na cesti .
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz bi pa tle pograjal staregadeca s klobukom...
Kaj ma staridec s klobukom za delat na sred ceste s pokvarjenim avtom?
Tako, vidiš, da jaz tud pograjam starederce, kadar je treba.
shocked-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ampak zdajle ti res ne bi bilo treba pograjajti starega ateja. Mu je pač crknil avto.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj večina tukaj stare ate graja takrat ko ni treba. Zakaj jih nebi smel še jaz?
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Sicer niso bili policaji, ampak prejšnji teden je na levem pasu Šmartinke, ki zavija proti City parku, enemu crknil AX. Ne moreš verjet, ampak oni za njim je stopil iz avta in mu ga pomagal porint čez celo križišče
aplauz.gif

To danes vidim že redko. Običajno se folk vozi mimo in se revež, ki mu crkne avto, sam matra.

Sicer pa bravo za policaje. Lepo je videt, da so tut oni ljudje, ne samo inkasanti
aplauz.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Saj večina tukaj stare ate graja takrat ko ni treba. Zakaj jih nebi smel še jaz?
S to razliko, da jih mi grajamo, ko se v nasprotno smer po avtocesti vozijo, takrat jih pa ti hvališ.
bonk.gif