Podloga za prtljažnik?

hermann

Guru
19. mar 2014
9.590
6.416
113
withcar ima po slikah sodeč samo čisto gumasto zadevo (gledring in ena druga). sicer izgleda da paše ko ata na mamo, ampak guma mi preprosto ni všeč...
 
  • Haha
Reactions: Hondi

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.456
383
83
withcar ima po slikah sodeč samo čisto gumasto zadevo (gledring in ena druga). sicer izgleda da paše ko ata na mamo, ampak guma mi preprosto ni všeč...
ta model se pravi tip gume in vzorec je najboljše korito, kar sem ga kdaj videl za v prtljažnik - pa jih nisem imel/videl malo
če bi imeli še take tepihe, jih takoj kupim - namesto butastega vzorca "F1 GY smrekice"
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.282
6.475
113
pri taščici
Rabim nekaj za v prtljažnik, da bo čimmanj drselo.
Gledal:

Bo OK?
Pojdi gledat, imajo vzorce(ene 10) na pultu pri blagajni.
Jaz sem iskal močnejšo za v kombi(palete)
Tole mi je bilo presvoh.
Sem pa takrat tudi te vzorce preslatal in sem tudi jaz bil skepticen do "nedrsenja".
Potem sem vzel sicer nekaj drazjo gumo v gumarstvo AA (vhod iz kranjceve) ki je "rebrasta" in z vmesno plastjo nekega "blaga". Po 4 letih nakladanja in prevazanja palet je se nismo strgal, niti se ni na njej zadeva zdrsnila ce je bila vsaj nekoliko prigurtnana k tlem.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
kolega prodaja cca 1cm debelo gumo.. nedrsečo itak. če te zanima lahko pošlješ ZS pa ti dam kontakt. Ima na metre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.100
477
83
Rabim nekaj za v prtljažnik, da bo čimmanj drselo.
Gledal:

Bo OK?
jaz sem s tem zelo zadovoljen. Vozim plastični kovček za orodje, se ne premakne niti za mm.
Pa res paše v prtljažnik kot original.