Podaljšan vikend za relaksacijo

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Kam priporočate it, da se možgani spočijejo? Vikend ali mogoče + 1 dan. Zarad šihta imam totalen burnout in gruntam, da bi se nekam odpravil s svojo, nekam se spočit.

Toplice, koča pod alpami, nekam v gozd, obala...?

Lokacija: Slovenija
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Jaz sem dostikrat šel v Portorož, Hotel Histrion.
Cene so relativno normalne, hotel pa precej na nivoju. Imaš tudi en kup pokritih bazenov v sklopu hotela, tako da se ti ni treba nikamor vozit. Obvezno vzemi sobo s pogledom na morje, da boš lahko občudoval prelepo Hrvaško
evil.gif

V hotelu je tudi casiono, kjer lahko še malo zapraviš, do centra Porotorža pa tudi ni daleč.

Meni je bilo vedno fajn tam. Ponavadi sem vzel polpenzion in vedno je bila izbira hrane res velika.

Sem pa enkrat šel tudi v Moravske toplice - hotel Ajda, pa sem bil precej razočaran. Izbira hrane je bila zelo skopa, hotelski bazeni so že relativno zastareli, res pa je, da je 100m stran nek aquaprk (ne spomnim se imena).
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
225
4
18
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Fiat007 pravi:... res pa je, da je 100m stran nek aquaprk (ne spomnim se imena).
Terme 3000
grims-1.gif
.
Sam bi pa dodal še hotel Terme Vivat. Precej novo, malo bolj umirjeno kot Ajda, pa ravno tako v Moravskih Toplicah
cheer.gif
.
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Citat:
Uporabnik MiranR pravi:
Citat:
Uporabnik Fiat007 pravi:... res pa je, da je 100m stran nek aquaprk (ne spomnim se imena).
Terme 3000
grims-1.gif
.
Sam bi pa dodal še hotel Terme Vivat. Precej novo, malo bolj umirjeno kot Ajda, pa ravno tako v Moravskih Toplicah
cheer.gif
.

E, točno to ja
grin1.gif

Jaz nisem šel nikoli tja, kjer je bilo čisto preveč mularije za moj "relaksacijski vikend"
smirk-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.879
5.624
113
Zanimivo kako vsi poznajo samo portorož......greš pa v glavo kokoške maš pa v vsakem manjšem mestu lokalno gostilno ki oddaja sobe za več kot pol ceneje kot če greš v fuc*** portorož!
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
tudi jaz priporočam vivat v moravskih toplicah. midva hodiva zdaj že tradicionalno tja septembra in je vsakič boljše
cheer.gif
sploh pa prekmurje je prelepo in marsikaj za odkrit vsakič znova.
imajo zdaj jeseni vikend paket za 2 za skupaj 200€ kar je za moje pojme zelo vredu cena
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Portorož bo kar ok, nikakor pa ne pozabit Sauna parka, ki je špica. Ogromno (10?) različnih saun, ledena jama, bazenčki, whirlpooli...

Imaš mogoče Diners? Jest sem ponavadi kuril njihove točke za pakete "plača eden, gresta dva", imajo Čatež, Habakuk, mogoče še kaj.

Veliko dobrega sem slišal tudi o Termah Olimje. Btw. Olimje so pred kratkim dobili nagrado za najlepšo evropsko vas.

Mogoče tudi Nebesa, ampak je malo dražje, pa še rezervirat moraš verjetno nekaj vnaprej.

Ako si ljubitelj morja lahko pokukaš tudi malo dlje od Slovenije, npr. na opatijsko riviero.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Sotelia (Podčetrtek) ali Livada (Moravske) - tu ne moreš zgrešit.
Nikakor pa nista edini faj opciji, recimo k Frankotu se tudi slača it (pa vzameš sobo z jaccuzijem), Nebesa, ...
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
286
31
28
Jaz sem bil ravno ta vikend v novem delu hotela Špik (Gozd Martuljek), ki ima štiri zvezdice in sem bil prav prijetno presenečen, glede na to da je bil hotel ravno odprt je seveda vse še ful napedenano. Edino kar jim malo šepa je hrana, ker je bolj na nivoju hotela za tri zvezdice. Obvezno vzeti sobo s pogledom na jug.

Kar se hotelske ponudbe tiče imajo na voljo svoje bazene in savne, ter (kar je najboljše) alpski welness, kjer se da zares odklopit od vsega.
Smo se na hitro odločili, da gremo nekam za vikend in bili skoraj sami v hotelu in bazenih - ni nobene gužve, ker je trenutno mrtva sezona.