Po Španiji

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
V novembru se planira dopust po Španiji.

Nekako gledamo rentacar za 7 dni, ker je res ugoden (okrog 100 EUR). Ima kdo kakšne izkušnje s tem?
 
19. jul 2007
2.821
1.536
113
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
V novembru se planira dopust po Španiji.

Nekako gledamo rentacar za 7 dni, ker je res ugoden (okrog 100 EUR). Ima kdo kakšne izkušnje s tem?

3 leta nazaj vzel rentacar v Malagi za 10 dni, brez problemov. Naročil avto ranga fiesta - imeli samo focus (razred višje) in mondeo, dobil focus za ceno fieste (se se prav spomnim je bilo 200 € za 10 dni).
Dobis poln tank (ki ga placas), das nazaj prazen tank, je zabavno ker ga hoces nazaj dat ko je ze na hlapih
evil.gif
, je mal rulete.
Enkrat vmes zgubu kljuce od avta
uf-1.gif
, pa jih na sreco nasel v roku pol ure, so spanci prijazni, so mi dal kljuce nazaj ko so jih nasli, kje drugje avta najbrz ne bi bilo vec.

Drugace brez problemov. Ker so tako ugodni nimajo prostorov na letaliscu, tudi kontaktna oseba je cakala zunaj na parkingu, ne noter v avli (na zacetku ga nisem opazil in sem se ze ustrasil da je vse skupaj nateg), s kombijem te odpeljejo da ene garaze, ki je blizu, vendar pa zunaj uradnega območja letališča (kakšnih 700 m), tam urediš zadeve, 2 min in to je to. Ko pripeljes avto nazaj, te spet s kombijem zapeljejo do vhoda na letalisce. Predvidevam da je vse skupaj manj fancy kot kasen hertz, ampak najbrz si ze primerjal cene
smirk-1.gif
. Avto urejen, cist, edino tekocina za veterobransko steklo je v bistvu voda, tako da nic ne cisti, tako da sem popizdil in na crpalki kupil cistilo.
 
19. jul 2007
2.821
1.536
113
Preko interneta si rezerviral?

Seveda (se ne pa spomnem cec kje). Ne vzami nujno najcenejesega, daj rajsi 5 % vec pa bo bolj sigurno, pogooglaj malo za izkusnje ostalih. To je to.