Pnevmatski udarni vijačnik Einhell

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Einhell TC-PW 610 pnevmatski udarni vijačnik

Popolnoma nov in zapakiran, ampak brez garancije.
Brez garancije pa je zato, ker se mi je prvi malo pred iztekom garancije pokvaril, uveljavljal sem garancijo in so mi namesto popravila dali novega.

Cena 80€, lokacija prevzema Škofja loka ali poljanska dolina.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.803
4.299
113
Einhell TC-PW 610 pnevmatski udarni vijačnik

Popolnoma nov in zapakiran, ampak brez garancije.
Brez garancije pa je zato, ker se mi je prvi malo pred iztekom garancije pokvaril, uveljavljal sem garancijo in so mi namesto popravila dali novega.

Cena 80€, lokacija prevzema Škofja loka ali poljanska dolina.
Ne potrebujem, ampak če so ti dali novega/drugega, ti po zakonodaji pripada garancija kot nov izdelek,
enaka kot je bila za prejšnjega ampak sedaj spet teče na novo. Samo za info.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Hvala za info nisem vedel.
Samo na nalogu, ki sem ga dobil zraven nič ne piše, da so mi dali nov artikel, ali bi moral dobiti kakšno potrdilo?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.803
4.299
113
Hvala za info nisem vedel.
Samo na nalogu, ki sem ga dobil zraven nič ne piše, da so mi dali nov artikel, ali bi moral dobiti kakšno potrdilo?
Če ti izdelek popravijo (zamenjajo del) mora biti navedeno kaj so menjali, ker tudi za menjani del izdelka velja nov garancijski rok,
enako je če ti dajo nov ali drug artikel, mora biti navedeno in izdan garancijski list.

 
  • Všeč mi je
Reactions: axeton

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
" Za čas, ko je bil izdelek v popravilu, se garancijski rok podaljša. Če pa je bil pri izdelku popravljen njegov bistveni del, začne garancijski rok teči znova. "
 
  • Všeč mi je
Reactions: axeton