Playstation - katerega kupiti?

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Dete si želi Playstation, čeprav ga nikoli še nisem imel v rokah in se na te zadeve res ne spoznam. Predlagali so mi, da kupimo PS3, predvsem zato ker so cene že padle, pa tudi igre so na bolhi poceni.

Ampak tudi teh je precej in sedaj me zanima v čem je fora recimo 12Gb modela ali 500Gb. Ali ne bere iger v vseh primerih s ploščkov, zakaj potem disk? Ali vsi PS3 podpirajo vse PS3 igre?
No, skratka prosim za nasvet strokovnjaka, katero verzijo se splača vzet.. Budget minimalen
smile-1.gif


Hvala!
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Vedi da je PS3 že 9 let stara zadeva. Da ne bo potem jok v hiši ker nisi kupil "pravega"
wink-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.819
113
Upam da ma tvoje dete pimpeka. Drugače si stran vrgel denar (ta bodoči
wink-1.gif
).

Jaz sem nabavil pred leti ps3...kakih 8 igric...a sem po dveh letih prodal...nabiral se je prah. Jaz nisem nikoli bil igričarsko blazen, mali dve sta bili pa enostavno premali in brez zanimanja..plus vse je v angleščini. Tako da...realno od 10 leta dalje..prej je totalni nonsense.
Ni pa poceni stos...vsako igrico kupit..ko jo imaš ugotoviš da ni nic vredna in akcija...gremo kupit drugo.

Če maš dva otroka obvezno vzami z dvema konzolama, drugače bo sam kreg (pkus marsikatera igra podpira dva igralca...plus ti si še v igri).
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Evo, smo kupili PS3 slim.
Super zadeva, samo sedaj se še jaz igram, tamali ne pridejo zraven
smile-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Malo je bil prehiter z nakupom
evil.gif


Tole za 333 je pa super za razburkat Bolho z rabljenimi s 500 GB
grin1.gif