Playstation 3

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Torej če imajo lastniki x-škatel svojo temo, naj bo pa še za PS3
cheer.gif


Torej če bi kupoval konzolo kake pol leta nazaj bi brez težjega dela vzel Xbox, vendar sedaj ko premislim je situacija ravno obratna, in razlogov zato je več.
Prvo je tu PS3 slim, ki je cenovno nekje tam tam z Elitko, torej navečji "drawback" PS3-ke je nekako izničen.

Drugo so to eksluzive ki so v tem času prišle oz. bodo na PS3 - Heavy Rain, Uncharted 2, God of war 3 in "jeseni" Grand turismo 5.

Leto 2010 se je dobro začelo za PS3. Nekako je je bilo zadnje leto bolj suša, vendar IMO mislim da je to leto PS3.

To je pač mojih 5 centov, nemislim sprožiti vojn PS3 vs. Xbox, naj bo to tema kjer se debatira o PS3 in vse kar spada zraven.
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
problem večine je, da je treba kupovat originalne špile, in potem, ko kupiš 10 špilov, je tistih 250 eurov za konzolo najmanjši strošek
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Kupiš pač par špilov in te res preigraš. Jaz načrtujem nakup skupaj z GT5, kupil pa bom še recimo en fuzbal, eno košarko, en rally (dirt2 ali podobno), eno streljačino (recimo MW2) in pa še kakšno otroško zadevo.

Sicer se pa čisto stinjam, saj pride že zgornji nabor špilov krepko čez 500eur. A to potem kupuješ sproti in se kar nekako porazgubi.. PS3 je na srečo tudi kvaliteten BR predvajalnik, tako da bom zadevo kupil že zaradi tega, pa tudi če potem samo GT5 igram.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kupiš pač par špilov in te res preigraš. Jaz načrtujem nakup skupaj z GT5, kupil pa bom še recimo en fuzbal, eno košarko, en rally (dirt2 ali podobno), eno streljačino (recimo MW2) in pa še kakšno otroško zadevo.

Sicer se pa čisto stinjam, saj pride že zgornji nabor špilov krepko čez 500eur. A to potem kupuješ sproti in se kar nekako porazgubi.. PS3 je na srečo tudi kvaliteten BR predvajalnik, tako da bom zadevo kupil že zaradi tega, pa tudi če potem samo GT5 igram.

Isto kot jaz....kupim PS3 ko pride GT5...druge igre sploh ne rabim
zmaga.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kupiš pač par špilov in te res preigraš. Jaz načrtujem nakup skupaj z GT5, kupil pa bom še recimo en fuzbal, eno košarko, en rally (dirt2 ali podobno), eno streljačino (recimo MW2) in pa še kakšno otroško zadevo.

Sicer se pa čisto stinjam, saj pride že zgornji nabor špilov krepko čez 500eur. A to potem kupuješ sproti in se kar nekako porazgubi.. PS3 je na srečo tudi kvaliteten BR predvajalnik, tako da bom zadevo kupil že zaradi tega, pa tudi če potem samo GT5 igram.

saj načeloma bi jaz kupoval ps skoraj izključno za dirkačine, morda še kaka pretepačina ala tekken

za streljačine in druge provoosebne igre sem čisto preveč na pc navajen

samo dat 350€ za GT5 igrat je tud neki... sicer BR bi bilo kul met, samo roko na srce, nisem kupil še enega BRja, pečt pa jih tudi ne moreš, tako da BR HD vsebino itak prek pcja predvajam
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:

samo dat 350€ za GT5 igrat je tud neki... sicer BR bi bilo kul met, samo roko na srce, nisem kupil še enega BRja, pečt pa jih tudi ne moreš, tako da BR HD vsebino itak prek pcja predvajam

Kupiš rabljenega za 190, preigraš in prodaš dalje, več ko 50€ minusa nemoreš naredit...

http://www.bolha.com/oglas1272196448/sony-ps3-slim-120gb-igralna-konzola-playstation-

Na podoben način sem jaz xškatuljo kupil, samo da bi malo nabijal forzo3, ampak hudič nikol ni odšel od hiše, ker komaj preigram
že se pojavi novi top must have špil
smile-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Jaz se nebi strinjal s to izjavo, da je z xbox špili letos suša.. :D Naj naštejem nekaj boljših: Alan Wake, Red Dead Redemption, Metro 2033, Battlefield Bad Company, pa bi se verjetno našlo še en kup dobrih iger
smile-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
jst čakam na crackdown 2, drugače pa X360 pr men že kr en cajt ni bil prižgan. Ni nbenga dobrga špila zame. Wolfenstein je bil zadnji k sm ga preigral.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
jaz sem z wolfensteinom na četrtini, me še čaka, se mi je ustavilo pa sm pol nehal igrat in bom zdj spet začel
smile-1.gif
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Citat:
Uporabnik RoMeX pravi:
Ta post je bil namenjen narkotiku, malkom sem na strani microsofta, ne skrbi :D

Saj sem napisal da je bilo za PS3 suša.
smile-1.gif


Sicer pa GT5 pride 2.novembra
zmaga.gif
)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:


Sicer pa GT5 pride 2.novembra
zmaga.gif
)

Ma PSovcem vrjamem isto kot modelu ki mi je že eno leto dnar dolžen in vsakič reče "drug teden".

Teh datumov pa letnic je bilo že miljon. S tem pa tak samo folk nategujejo, če bi realno povedli "GTjke še nebo 3 leta"
nebi noben PSa kupo, ampak bi vsi na škatli nabijali forzo. Tak da so to zame nateguni, ki samo obljubljajo in obljubljajo...

Upam da kmalu dobite to gtjko, medtem ko bo že skor forza 4 zunaj.