Pisarniški stol

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.201
28
113
aja? jest mam neko usnje... očitno je več opcij...

verjamem da guma ni ok... mal švica pa drsi, al pa žuli...
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
21.398
334
83
Mogoče koga zanima

73,5 € - from EU – CZ -
BlitzWolf® BW-GC1 Gaming Chair Ergonomic Design 150°Reclining Detachable Pillows Footrest Integrated Armrest Home Office
https://bit.ly/3hVJhd7
✂️ Kupon : BgHU862

( Add to Cart ➡️ View Cart & Checkout ➡️Proceed to Checkout ➡️Apply ➡️Place Order )
✉️ brezplačna poštnina
Paypal!
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Je kdo pred kratkim kupoval Ikeinega Markusa? Still worth it? Iščem nekaj za 200-300€

Jaz. Sem malo primerjal stole po SLO in potem vzel usnjenega Markusa. Ima nekaj minusov, ko gledaš teste (npr. niso nastavljivi nasloni za roke), ampak za 140€ lahko po nekaj mesecih rečem samo svetovni, pa sem bil pripravljen dati več. V Sloveniji sicer je nekaj ponudbe, ampak kvalitetni so 3x cena Markusa, so pa res identični + manj garancije. Pazi, Ikea ima stol v IT in na HR 50-60€ ceneje kot v AT.
Imajo pa tudi novi model, ki pa tako po testih kot meni osebno ni toliko odgovarjal.
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
21.398
334
83
Res poceni, škoda da nimajo še kakšen stol z mrežastim hrbtnim delom.
ŠE EDEN

57 € - from EU – CZ -
BlitzWolf® BW-GC4 Gaming Chair Racing Style with Camouflage/PU/Mesh Material Reversible Armrest Widened Seat and High Back Design for Home Office
https://bit.ly/3jDewLV
✂️ Kupon : BgCZZDJ
( Add to Cart ➡️ View Cart & Checkout ➡️Proceed to Checkout ➡️Apply ➡️Place Order )
✉️ brezplačna poštnina
Paypal!
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
21.398
334
83
ŠE EDEN

57 € - from EU – CZ -
BlitzWolf® BW-GC4 Gaming Chair Racing Style with Camouflage/PU/Mesh Material Reversible Armrest Widened Seat and High Back Design for Home Office
https://bit.ly/3jDewLV
✂ Kupon : BgCZZDJ
( Add to Cart ➡ View Cart & Checkout ➡Proceed to Checkout ➡Apply ➡Place Order )
✉ brezplačna poštnina
Paypal!
Nov

61 € - from EU – CZ -
BlitzWolf® BW-GC4 Gaming Chair Racing Style with Camouflage/PU/Mesh Material Reversible Armrest Widened Seat and High Back Design for Home Office
https://bit.ly/3nv0yhq
✂️ Kupon : BgCZDED

( Add to Cart ➡️ View Cart & Checkout ➡️Proceed to Checkout ➡️Apply ➡️Place Order )
✉️ brezplačna poštnina
Paypal!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Markus je do konca avgusta malo cenejši (119 EUR), če morda kdo kupuje.

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.969
3.479
113
40
Lj
Markus je do konca avgusta malo cenejši (119 EUR), če morda kdo kupuje.


Jaz sem zadovoljen s svojim. Sem pa po 5ih letih hotel uveljavljati garancijo, ker se je tisti mehanizem pokvaril in se stol čudno nagiba, ampak čeprav ima stol 10 letno garancijo niso priznali. Tako da to moraš vzet v poštev, da je ta garancija samo na papirju in ni nič vredna. Je pa stol samo v redu. jaz sem ga kupil v Nemški Ikea, ko so imeli še usnjeno varianto za cca 150€, zdaj imajo samo še iz blaga.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Nekatere rezervne dele se lahko tudi kupi. Manjše stvari pošljejo celo brezplačno po pošti.

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.969
3.479
113
40
Lj
Nekatere rezervne dele se lahko tudi kupi. Manjše stvari pošljejo celo brezplačno po pošti.


Ja, se vprašal. Za ikea Markus je edini rezervni del, ki ga prodajajo, vijaki, in pa koleščka rezervna. Ne moreš mehanizma kupit, in tudi če plačaš ga nočejo popraviti. To je ta "zeleni prehod", ko je njihov edini odgovor da nabaviš nov stol.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.920
115
63
Jaz sem zadovoljen s svojim. Sem pa po 5ih letih hotel uveljavljati garancijo, ker se je tisti mehanizem pokvaril in se stol čudno nagiba, ampak čeprav ima stol 10 letno garancijo niso priznali. Tako da to moraš vzet v poštev, da je ta garancija samo na papirju in ni nič vredna. Je pa stol samo v redu. jaz sem ga kupil v Nemški Ikea, ko so imeli še usnjeno varianto za cca 150€, zdaj imajo samo še iz blaga.
Zakaj pa ti niso priznali garancije? Kaj so ti navedli v odgovoru, ko si jo hotel uveljaviti? Sicer je to nekako klasika... Vse oh in sploh glede dolge garancije, ko jo pa hočeš uveljaviti, se pa na vse možne načine izmikajo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.969
3.479
113
40
Lj
Zakaj pa ti niso priznali garancije? Kaj so ti navedli v odgovoru, ko si jo hotel uveljaviti? Sicer je to nekako klasika... Vse oh in sploh glede dolge garancije, ko jo pa hočeš uveljaviti, se pa na vse možne načine izmikajo.

Rekli, so da ni nič narobe s stolom, oz. da je to normalno. Čeprav se jim demonstriral kako se ziba in da se pred tednom še ni, se pravi se je nekaj pokvarilo. Ampak jih ni zanimalo.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.920
115
63
Markus je do konca avgusta malo cenejši (119 EUR), če morda kdo kupuje.

Jaz sem ga ravno danes šel iskat (naročil prek spleta). Žal je temno sivih zmanjkalo, tako da sem vzel svetlo sivega. Prvi vtisi so super.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.343
3.759
113
davorinm.wordpress.com
Za ta denar ni slab, ampak je bolj za filme gledat kot pa delovni stol. Manjka ledena podpora. Zato sem jaz tole vzel raje tole za doma.


Tudi znižano, lepše drži ledveni del. Kar je pa še pomembno zložim lahko naslonjala za roke pa dam stol po mizo. Pri Marcusu je to lahko problem.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.084
618
113
ce lahko te prosim, da izmeris visino od tal do najvisjega dela naslona za roke.
Stol markus ima nekje 68.5cm, kar pomeni, da mi nasloni ne gredo pod mizo in bi gledal ven.
miza ma visino od tal nekje 67cm.

hvala
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.148
473
83
Ne rabi merit, imas vse na spletu 63-70cm

jaervfjaellet-pisarniski-stol-z-nasloni-za-roke-glose-crna__1045864_pe842743_s5.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos