Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Zaspankica pravi:
Informacija: sojenje je bilo prestavljeno, ker bi naj obtoženčev odvetnik zbolel!
Ve kdo kaj več?

Kako premakneš zaslišanje? Napišeš dopis, da si zbolel. Če si v priporu, je tvoje zdravstveno stanje znano.
Torej ti na sojenju boš. Kdo pa recimo mora bit prisoten na tvojem sojenju, nad katerim zdravstvenim stanjem
pa ni kontrole? :/

Kakorkoli. Zarad mene naj zavlačujejo 10 let. dok je v priporu je meni kul.
Jezi me samo da na sojenju nebom mogo bit prisoten, ker me nebo več v evropi...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Kako je ta Livadič smešen.En pujsek debeli, ga je kazalo na POP TV zdaj.Jaz ko sem slišal "Elvis Livadič", sem si predstavljal čefurja s srepim pogledom, suhega, črnolasega..

On je pa debelušček rjavolasi s čudno frizuro, zgleda bolj pizdica, kot pa neki frajer.
 

Zaspankica

Zelenc'
21. jan 2008
28
0
1
Ni bilo nobenega govora o zastaranju. Mene samo zanima, če je bila obravnava danes ali so vse skupaj prestavili?
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Če ni odvetnika prestavijo ker ni pač njegovega zagovornika sam se pa ne sme branit.
Če se bojo take fore šli kot so se šli pri enem sojenju bo trajal in trajal lahko tudi dve leti.
Nekje sredi sojenja se bo en odvetnik spomnil, da je sodišče okuženo in bojo prestavil drugam...
Fore so take, da
stupid-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Če ni odvetnika prestavijo ker ni pač njegovega zagovornika sam se pa ne sme branit.
Če se bojo take fore šli kot so se šli pri enem sojenju bo trajal in trajal lahko tudi dve leti.
Nekje sredi sojenja se bo en odvetnik spomnil, da je sodišče okuženo in bojo prestavil drugam...
Fore so take, da
stupid-1.gif

Sej on je ves ta čas v priporu, tako da tut če 10 let zavlačujejo, bo tolko časa čakal na sojenje.
In če je hud sodnik, mu še to kaj je že odsedel prizna samo v polovici.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.352
113
Vsi so zaprosili za odvetnika po uradni dolžnosti, zato so vse skupaj prestavili.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Kako je ta Livadič smešen.En pujsek debeli, ga je kazalo na POP TV zdaj.Jaz ko sem slišal "Elvis Livadič", sem si predstavljal čefurja s srepim pogledom, suhega, črnolasega..

On je pa debelušček rjavolasi s čudno frizuro, zgleda bolj pizdica, kot pa neki frajer.

sej taki idioti potegnejo nož ven.nekdo ki ima jajca se bo zrukal s pestmi in to je to.
nekdo ki se boji lasnte sence pa nese pipec s seboj ko gre na pir
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
633457646669326485_21.jpg


Neverjetno, tipson zgleda ko en mamin sinko.
shocked-1.gif

Nič čudnega, da Mom ni poslušal redarja in počakal notri...
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Si ti ziher da si pomagal in reševal življenje kot si pisal ? Cudno da te kamera ni posnela, ker po posnetku sodeč, ni bilo nobenega ki bi mu pomagal do prihoda rešilca. Edini ki je bil poleg je bil redar in tudi redar je klical rešilce.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Če imajo tako "dobre" kamere kot smo jih imeli mi, da ob mraku ni videla niti 1m pred sabo... je čisto možno, da ga ni posnela oz ga je pa se je presnelo po xx minutah/urah.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Če imajo tako "dobre" kamere kot smo jih imeli mi, da ob mraku ni videla niti 1m pred sabo... je čisto možno, da ga ni posnela oz ga je pa se je presnelo po xx minutah/urah.

Kamera je dobro kazala in bogi človek je sam ležal na tleh pri steni obrnjen navzdol, z glavo na tleh. Okoli je po posnetku sodeč edini pomagal redar in tudi on je klical rešilce in to 2× ker ji dolgo ni blo. Ko je prišu rešilec tudi ni po posnetku sodeč bilo nobenega drugega poleg.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
kje je možno videt posnetek?

Danes na sodišču na obravnavi ki je bila javna. In oseba ki je bila na razpravi in je zelo verodostojna mi je reku da ko je pokojni obležal so se VSI razbežali, razen en redar je poleg stal in 2× klical rešilce ker jih ni bilo po prvem klicu.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.