Piaggio MP3

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ne, ne, sej to ne počnem med vožnjo. Med avtomobili grem, ko le-ti že vsi stojijo.

Torej, stoječi koloni na dveh pasovih; če je med njimi zadosti prostora, kar ponavadi je, grem med njimi. Nekateri avtomobolisti so celo toliko fer, da ko me zagledajo, da se s tistimi deset centimetri prostora pred naslednjim avtomobilom, pomaknejo, da mi naredijo prostor. To tudi jaz naredim motoristu, če sem v avtomobilu.

S tri-kolesnikom izgubiš to prednost in moraš stati v koloni.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ne, ne, sej to ne počnem med vožnjo. Med avtomobili grem, ko le-ti že vsi stojijo.

Torej, stoječi koloni na dveh pasovih; če je med njimi zadosti prostora, kar ponavadi je, grem med njimi. Nekateri avtomobolisti so celo toliko fer, da ko me zagledajo, da se s tistimi deset centimetri prostora pred naslednjim avtomobilom, pomaknejo, da mi naredijo prostor. To tudi jaz naredim motoristu, če sem v avtomobilu.

S tri-kolesnikom izgubiš to prednost in moraš stati v koloni.

piaggio mp3 je približno toliko širok kot motorji...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
piaggio mp3 je sirok 745mm, naked honda cbf 1000 pa 827mm
grims-1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Torej doma bo verjetno padu MP3. Rad bi razčistil par zadev. Kaj je razlika med običajnim in varianto LT? oz kaj pomeni ta kratica? Naprej, zakaj 250 ali zakaj 400? Sedaj je doma NRG, ki pa najbrž ni ravno za primerjavo. Na enem videu sem opazil, da motor nima kavalat, saj sam stoji zaradi treh koles - superca. Ima pa daljinsko odpiranje prtljažnika
smirk-1.gif
za eno čelado. In ima tudi bremze tako na rokah kot na desni nogi. Stabilnost in kot vožnje v ovinkih je nepremagljiva, prav tako krajša zavorna pot.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.979
71
48
44
www.citroenar.com
In v čem je razlika brez te oznake?

A ni "fora" za vožnjo z B- kategorijo v tem da ima 3 kolesa in spada pod trikolesnike? (ki se jih lahko vozi z B?)

LP
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
malenkost sirso medosno razdaljo (ravno toliko, da ne spada vec med enosledna vozila) ima model s to oznako in dodano bremzo na noge. zaradi tega ga lahko vozis z B kategorijo. se ceno bi oklestili in bi bil moped zmaga.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
Za leto 2014 nekaj novosti pri mp3 - abs, asr, mm platforma...cene pa v nebo.

 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
malenkost sirso medosno razdaljo (ravno toliko, da ne spada vec med enosledna vozila) ima model s to oznako in dodano bremzo na noge. zaradi tega ga lahko vozis z B kategorijo. se ceno bi oklestili in bi bil moped zmaga.

plus smerokazi na 74 ali 76cm razdalje ozorma tu nekje.

cene so pa šle tam okoli 15 marca gor konkretno. 300 kubični je dražji za 700€.
jaz sem ga ujel že v zadnjih dneh. Že takrat je bil (pre)drag. Po zdajšnji ceni pa ni šanse, da bi ga kupil.
 
Nazadnje urejeno: