Pi network (Rudarjenje kriptovalute)

FsmilyFrost

Zelenc'
22. feb 2020
2
0
1
Če koga morda zanima

Pi Network in Pi mining omogoča rudarjenje kriptovalute na telefonu. Pi mining je aplikacija, ki jo naložite na telefon in vam samodejno rudari kriptovaluto (medtem ne prazni baterije)
V aplikacijo in rudarjenje ni potrebno nič investirati in sta oba popolnoma brezplačna.

Trenutno je še v beta fazi, tako da valuta še ne trguje na nobeni borzi, vse kar morate narediti je to da se prijavite in potem morate vsak dan (po pretečenih 24 urah klikniti na ikono za podalšanje rudarjenja (varovalka da res rudarijo ljudje in ne boti)

Vstop je možen samo z povabilom od nekoga ki je že udeležen.

Povabilo:

Ali pa ročni vnos:
Ziga246

Obvezno uporabiti velike in majhne črke tako kot piše,drugače ne sprejme.


več si lahko preberete tukaj:

Stran je v angleščini.

Probati ni greh, morda pa je to naslednik bitcoina.

To ni nateg, če ne vrjamete pa prašite strica googla. ;-)

Lep pozdrav
 

FsmilyFrost

Zelenc'
22. feb 2020
2
0
1
Kaj pa aplikacije dela še drugega, kot rudari? Kake privilegije zahteva?
Ta aplikacija je namenjena zgolj in samo rudarjenju, v aplikaciji je tudi klepet v katerem teče tema o PI valuti, prisotnih je že zelo veliko slovencev. Na telefonu ne zahteva nobenih posebnih preivilegijev, niti ne zahteva nobenih podatkov o bančnih karticah. Sam sem tudi siguren človek in težko zaupam aplikacijam, ker pa sem za to aplikacijo izvedel od prijatelja ki že nekaj let sledi trgu kriptovalut pa sem si rekel "probajmo saj nič ne stane"
 
Nazadnje urejeno:

Perth

Zelenc'
22. jan 2017
24
3
3
Jaz tudi že nekaj časa uporabljam Pi in me zanima, če že kaj načrtujejo kdaj bo valuta kaj vredna?
 
  • Wow
Reactions: koliko

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Seveda, takoj ko bosanci dostavijo 400.000 mask Toninu. :bonk:
Če bi naše obveščevalne službe skrbele še za kaj drugega prej, kot za lepo N ... :zavijazocmi:
HomerBrain.jpg

tudi guvernerju Veneta-ITA so 3milj. ponujali (predplačilo 5%, zdaj prej več) ... ITA obveščevalne + cyber police že kopajo za kriminalci ... V takih časih "ološ" izplava na površje" ...
YTs-Winston S Churchill-We Shall Fight on the Beaches
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Jaz tudi že nekaj časa uporabljam Pi in me zanima, če že kaj načrtujejo kdaj bo valuta kaj vredna?
Kolikor vem, je pri vseh dosedanjih kriptovalutah bilo tako, kot je značilno za piramidne goljufive igre: nekaj jih enormno obogati, nekaj jih dobro zasluži, nekaj malo, velika večina pa ostane praznih rok. Izmisliti si kar neko valuto, ki je brez kakršnegakoli kritja in brez kakršnegakoli nadzora samo zato, ker si dober človek, najbrž ni verjetno. Iz nič ustvariti nekaj ne gre. Še Jezus je baje rabil vodo, če je hotel s čudežem napraviti vino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazek33 in koliko