Philips LCD 37 pfl 7332

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Glede omenjenega tv-ja imam načeloma povedat dobre stvari, lepa slika, mnogo nastavitev, itd.. Edino en problem je, na katerega pa ne poznam odgovora. Ko vklopim TV preko daljinca, mi kasneje minuto ali dve daljinec ne dela. Seveda sem takoj zamenjal baterije pa je enako. Po tem času pa dela kot urca in se ne opazi nobenega problema. Če pa v tem času vzamem daljinec od reciverja (nekatere TV komande so prednastavljene na njem) pa dela normalno.
Kaj bi to lahko bilo.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
mogoče ti daljinec po določenem času preklopi na drug vir (torej zgornji del kjer lahko 'lučka' izbiraš ali boš z daljincem upravljal TV ali DVD ali VCR....itd).
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Mislim da to nebo to. Na originalnem daljincu se ne da izbirat med DVD->TV->VCR. Včeraj sem probal firmvare updatat pa ni nič bolje. Hm.....
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
verjetn je kak problem v daljincu.

Daj prst na daljinec spedaj ko je 'oko'...takod ane boš prižigal TV-ja. Pa najprej 1 x pritsini (simuliraj prižiganje TV-ja), nato umakni prost (Torej v času ko zdaj zadeva ni delovala) in poskusi TV prižgati. Če se ne bo...je daljinec, če pa s eprižge pa zgleda da nekaj ne štima s TV-jem oz. elektroniko (zdaj če si kupil pri nas enostavno nesi nazaj....če pa preko šverjcerja pa poskusi najti kakega uporabnika istega TV-ja.....pa naj ti posodi daljinec za kak dan da prekontroliraš).
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Kupil sem pri nas. Pač preko spletne prodaje, samo imam veljavno garancijo, tako da nebi smelo biti problema.

Bo poskusil, to kar si napisal. Tako da daljinec tri minute prej malo poštrcam, potem pa komaj prižgem TV. Bom poročal kaj se bo zgodilo.