Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113
Tako pa nobenega na vladi ali na NIJZ ne zanima
glede na to, da so zgoraj omenjeni in še kdo zraven imeli od prvega dne cepljenja naprej direktni, sprotni dostop do vseh podatkov o ne samo možnih, ampak dejanskih stranskih učinkih, bi me zanimalo koliko % prej omenjenih je cepljenih. In če je ta % visok: kakšna je možnost da so vedeli da spadajo v kontrolno skupino, cepljeno s slano vodo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.896
10.613
113
kod Džej-Zija

Evo, potrjeno:
Lucas noted that, according to CDC findings, the risk of myocarditis is significantly greater in unvaccinated individuals who contract the COVID-19 virus than in those who receive vaccines. She emphasized that vaccination offers the best protection from COVID-19-related diseases.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113

Evo, potrjeno:
a si sploh prebral kaj piše v linku ki si ga prilepil? Ali pa jaz ne najdem kje piše da cepivo ne povzroča vnetja srčne mišice? Da bi tisti, ki so imeli to vnetje po cepljenju, imeli enake zdravstvene probleme tudi brez cepljenja?

Znanstveniki z univerze Yale so ugotovili, da so redki primeri miokarditisa, opaženi pri mladih moških po cepljenju proti COVID-19, povezani s splošnim imunskim odzivom in ne s protitelesi, ki jih ustvari cepivo. To odkritje izključuje nekatere teoretizirane vzroke in predlaga načine za zmanjšanje tega stranskega učinka, hkrati pa poudarja, da je tveganje za miokarditis znatno večje pri necepljenih posameznikih, ki se okužijo z virusom.

Pred dvema letoma, ko so se začela uvajati cepiva proti COVID-19, je prišlo do porasta primerov miokarditisa, stanja, za katerega je značilno vnetje srčne mišice. To je bilo še posebej opazno pri mladih moških, ki so prejeli cepiva mRNA. Vendar ni bilo jasno, kaj točno je povzročilo to reakcijo.

Vendar pa so raziskovalci Yala zdaj osvetlili to vprašanje z nedavno študijo, v kateri so identificirali imunski podpis teh primerov vnetja srca.

Te ugotovitve, objavljene 5. maja v reviji Science Immunology, izključujejo nekatere teoretizirane vzroke vnetja srca in predlagajo možne načine za nadaljnje zmanjšanje pojavnosti še vedno redkega stranskega učinka cepljenja, pravijo avtorji.
Miokarditis je na splošno blago vnetje srčnega tkiva, ki lahko povzroči brazgotinjenje, vendar običajno izgine v nekaj dneh. Povečana incidenca miokarditisa med cepljenjem je bila opažena predvsem pri moških v najstniških letih ali zgodnjih 20-ih, ki so bili cepljeni s cepivi mRNA, ki so zasnovana tako, da izzovejo imunski odziv specifično na virus SARS-CoV-2.

Po podatkih Centra za nadzor in preprečevanje bolezni (CDC) je med moškimi, starimi od 12 do 17 let, približno 22 do 36 na 100.000 doživelo miokarditis v 21 dneh po prejemu drugega odmerka cepiva. Med necepljenimi moškimi v tej starostni skupini je bila incidenca miokarditisa 50,1 do 64,9 primera na 100.000 po okužbi z virusom COVID-19.
Za novo študijo je raziskovalna skupina Yale izvedla podrobno analizo odzivov imunskega sistema v tistih redkih primerih miokarditisa med cepljenimi posamezniki. Ekipo so vodili Carrie Lucas, izredna profesorica imunobiologije, Akiko Iwasaki, Sterlingova profesorica imunobiologije, in Inci Yildirim, izredna profesorica pediatrije in epidemiologije.

Ugotovili so, da vnetja srca niso povzročila protitelesa, ki jih je ustvarilo cepivo, temveč bolj splošen odziv, ki vključuje imunske celice in vnetje.

"Imunski sistemi teh posameznikov se malo preveč okrepijo in prekomerno proizvajajo citokine in celične odzive," je dejal Lucas.

Prejšnje raziskave so pokazale, da lahko podaljšanje časa med cepljenji s štirih na osem tednov zmanjša tveganje za razvoj miokarditisa.
Lucas je opozoril, da je po ugotovitvah CDC tveganje za miokarditis znatno večje pri necepljenih posameznikih, ki se okužijo z virusom COVID-19, kot pri tistih, ki so prejeli cepiva. Poudarila je, da je cepljenje najboljša zaščita pred boleznimi, povezanimi s COVID-19.

"Upam, da bo to novo znanje omogočilo nadaljnjo optimizacijo cepiv mRNA, ki imajo poleg tega, da ponujajo jasne zdravstvene koristi med pandemijo, izjemen potencial za reševanje življenj v številnih prihodnjih aplikacijah," je dejal Anis Barmada, M.D./Ph.D. študent na Medicinski fakulteti Yale, ki je prvi avtor prispevka z Jonom Kleinom, prav tako doktorjem znanosti Yale. študent.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.896
10.613
113
kod Džej-Zija
Daj, lepo prosim, beri original, ne lepi mi gugl translejta sem gor. Prav lepo piše, od kod pride miokarditis. Od citokinske nevihte, preburnega splošnega imunskega odziva na cepiva. Točno to je bil namen raziskave, ugotoviti, zakaj se miokarditisi dogajajo.

Odstavek, ki sem ga prilepil, je pa povedal, da je tveganje za necepljene pri okužbi bistveno višje za miokarditis kot za cepljene. Bo zdaj šlo?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113
kaj je torej smisel te raziskave? Da prikaže da tako covid kot cepivo povzročata vnetje srčne mišice, bodo pa delali na tem da bo v bodoče tega s strani cepiva manj, in to za starostno skupino ki nikoli in nikdar po nobenih merilnih ni ogrožena od covida? Bravo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Non-covid presezne smrti:

Screenshot_20230720-143245_YouTube.jpg
 
2. jul 2020
4.909
6.438
113
Pa vidimo kdo to je:

Dr Philip McMillan​


Dr Philip McMillan is a Consultant Physician in the NHS, UK, with over 20 years of medical expertise. He trained in the Medical Faculty at the University of the West Indies in Jamaica, graduating in 1994. Dr McMillan is an international keynote speaker on dementia, having presented in Singapore, Japan, Italy, Ireland, UK, Canada and China. He recently proposed a breakthrough theory on the pathology of dementia and has developed deep insights into brain function and strategies to protect memory.



Torej nevrolog (glede na to, da je demenca bolezen živčevja), je čez noč postal virolog? Mi lahko najdeš to fakulteto, ker sem se malo naveličal dela v klavnici, pa bi rad postal ginekolog čez noč :valjamse:
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113
Ne smisel je v tem, da covid je bolj zajeban kot cepivo.
torej tako covid kot cepivo povzročata vnetje srčne mišice, le da ga cepivo v manjšem procentu? In to na podlagi uradnih statistik, ki so prirejene tako da covid prikazujejo kot najhujšo bolezen v zgodovini človeštva, škodljivost proticovidnih cepiv pa enačijo kvečjemu s škodljivostjo kozarca pitne vode? Ja, na tak način bo tvoj argument vedno zmagal.
Torej nevrolog (glede na to, da je demenca bolezen živčevja), je čez noč postal virolog? Mi lahko najdeš to fakulteto, ker sem se malo naveličal dela v klavnici, pa bi rad postal ginekolog čez noč :valjamse:
verjameš pa tistemu iz IJS, ne vem kako se je že pisal, ki je vsakodnevno pametoval po vseh sredstvih javnega obveščanja? A ni bilo tako da so epidemiologe (razen Fafangla, ki ni vedel kaj bi sam s seboj, malo bi bil zraven, malo pa tudi ne) nagnali takoj ko so podvomili v idiotske vladne ukrepe?
 
  • Haha
Reactions: mosseero

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Pa vidimo kdo to je:

Dr Philip McMillan​


Dr Philip McMillan is a Consultant Physician in the NHS, UK, with over 20 years of medical expertise. He trained in the Medical Faculty at the University of the West Indies in Jamaica, graduating in 1994. Dr McMillan is an international keynote speaker on dementia, having presented in Singapore, Japan, Italy, Ireland, UK, Canada and China. He recently proposed a breakthrough theory on the pathology of dementia and has developed deep insights into brain function and strategies to protect memory.



Torej nevrolog (glede na to, da je demenca bolezen živčevja), je čez noč postal virolog? Mi lahko najdeš to fakulteto, ker sem se malo naveličal dela v klavnici, pa bi rad postal ginekolog čez noč :valjamse:

Vadimu in mosseeru se zdijo presezne smrti smesne.
Zanimivo.